2014-02-08 20:52:43

sparing: Przełęcz Dukla - Crasnovia Krasne 3-2

Na sztucznym boisku w Dukli miejscowa czwartoligowa Przełęcz pokonała w sparingu swojego ligowego rywala Crasnovię Krasne 3-2.

Do przerwy drużyny zagrały na remis po bramkach Igora Solińskiego dla Przełęczy i jednego z graczy testowanych dla Crasnovii.

W drugiej połowie miejscowi byli już lepsi o jedno trafienie. Karol Moszczyński i Mateusz Woźniak strzelali bramki dla Przełęczy, zaś Tomasz Pietrasiewicz, z rzutu karnego, dla Crasnovii.

Warto wspomnieć, że decydująca o wygranej bramka padła w końcówce meczu, kiedy to Woźniak przelobował golkipera gości.

W drużynie Grzegorza Nalepy, m.in. prócz wspomnianego strzelca bramki, po raz pierwszy wystąpił testowany prawy obrońca.

PRZEŁECZ DUKLA - CRASNOVIA KRASNE 3-2
Bramki: Soliński, Moszczyński, Woźniak - zawodnik testowany, Pietrasiewicz (karny)

źródło: Crasnovia / przeleczdukla1947.futbolowo.pl