2013-10-06 20:48:11

Rzemieślnik Pilzno zaskoczył Wólczankę

Rzemieślnik Pilzno sprawił ogromną niespodziankę pokonując Wólczankę Wólka Pełkińska na jej terenie w meczu 4 ligi podkarpackiej.

Problemy gospodarzy zaczęły się w 23. minucie, kiedy w polu karnym faulował Jacek Groch. Bramkarz Wólczanki otrzymał czerwoną kartkę, a jedenastkę na gola zamienił Dawid Łapa.

Ten sam zawodnik wpisał się na listę strzelców także kilkanaście minut później i Rzemieślnik Pilzno prowadził 2-0. Kontatkowego gola dla Wólczanki Wólka Pełkińska zdobył jeszcze przed przerwą Tomasz Hala.

W 60. minucie siły się wyrównały - drugi żółty kartonik zobaczył Łukasz Gorzelany i również musiał opuścić boisko.

Pomimo tego do siatki znowu trafili goście. Wynik spotkania na 3-1 ustalił Piotr Drozdowicz i pierwsze od sześciu meczów zwycięstwo pilźnian stało się faktem.

0-1 Łapa (25-karny)