2013-09-28 19:28:13

Wólczanka wygrała w Niechobrzu i jest nowym liderem

Wólczanka Wólka Pełkińska wygrała 4-0 z Jednością Niechobrz i jest nowym liderem 4 ligi podkarpackiej.

Goście wyszli na prowadzenie w 16. minucie po pięknym uderzeniu przewrotką Marka Rybkiewicza. Jeszcze przed przerwą na 2-0 dla Wólczanki podwyższył Krzysztof Pietluch.

Ten sam zawodnik wpisał się na listę strzelców w 73. minucie zdobywają już szesnastą bramkę w tym sezonie.

Wynik spotkania na 4-0 ustalił Marek Rybkiewicz uderzeniem z rzutu wolnego.

0-1 Rybkiewicz (16)
0-2 K. Pietluch (36)
0-3 K. Pietluch (73)
0-4 Rybkiewicz (85)

Jedność: Kalandyk - Gorzelny, Kłeczek, Rak, Micał (70. Sroka), Worosz, Madera (46. Baran), Górecki, Lelek (33. Buda), Powierża, Grzebyk

Wólczanka: Groch - Hala, Rybkiewicz, Misiło, Ilasz - B. Poprawa (74. Duży), Padiasek, Lech, Szczepański (46. A. Poprawa) - Boratyn (75. Gniatek), K. Pietluch

Sędziował: Marek Witoń z Tarnobrzega. Żółte kartki: Grzebyk, Rak - Ilasz