2013-10-12 20:47:23

Wólczanka nie dała szans beniaminkowi z Pisarowiec

Piłkarze Wólczanki Wólka Pełkińska nie dali szans beniminkowi z Pisarowiec zwyciężając na jego terenie 3-1.

Wicelider wyszedł na prowadzenie już w 2. minucie spotkania po rzucie karnym wykonanym przez Krzysztofa Pietlucha

Gospodarze wyrównali wprawdzie po golu Daniela Niemczyka, ale w drugiej połowie trafiała już tylko Wólczanka.

Najpierw na listę strzelców wpisał  Damian Misiło, a chwilę później Piotr Boratyn.

0-1 K. Pietluch (2-karny)
1-1 Niemczyk (28)
1-2 Misiło (60)
1-3 Boratyn (65)

Pisarowce: Pisarowce: Żak - Lisowski, Wityński, Sumara, Pawiak - Kuzio (67. Kwolek), Jęczkowski, Domaradzki, Niemczyk - Romerowicz (75. Folta), Zgłobicki

Wólczanka: Machała - A. Poprawa, Rybkiewicz, Hala, Ilasz (65. B. Poprawa) - Gniatek, Lech, Misiło (86. Szczepański), Padiasek - Boratyn (83. Duży), K. Pietluch (70. Bober)

Sędziował: Dominik Paul z Nowej Sarzyny. Żółte kartki: Zgłobicki - Ilasz

źródło: polskieligi.net / wolczanka.futbolowo.pl