2013-10-13 21:53:15

Podział punktów w meczu Rzemieślnik - Kolbuszowianka

Spotkanie pomiędzy Rzemieślnikiem Pilzno a Kolbuszowianką zakończyło się remisem 2-2 i podziałem punktów.

Gospodarze, w szeregach których panuje istna plaga kontuzji, rozpoczęli mecz z... dwoma juniorami na ławce - bramkarzem Patrykim Pietraszewskim i Michałem Książkiem. Mimo to dobrze "weszli" w mecz i już po 9 minutach prowadzili 1-0 dzięki trafieniu niezawodnego Piotra Drozdowicza.

Miejscowi przewagę z pierwszej części meczu utracili w zaledwie 5 minut w pierwszych minutach drugiej połowy. Najpierw na 1-1 strzelił Łukasz Korab, a na stępnie do siatki Rzemieślnika trafił Brian Dziedzic.

Podopieczni Ryszarda Federkiewicza ruszyli do odrabiania strat. Udało im się w końcówce meczu po trafieniu Tomasza Tragarza.

RZEMIEŚLNIK PILZNO - KOLBUSZOWIANKA 2-2 (1-0)
1-0 Drozdowicz (9)
1-1 Korab (51)
1-2 Dziedzic (56)
2-2 Tragarz (82)

Rzemieślniki: Mroczek - Orzech, Pokrywka, Tragarz, Ł.Gorzelany, Urjasz (75. Książek), Drozdowicz, Ciuła, Król, Łapa, Artur Łazowski

Kolbuszowianka: Kozioł - Korab, Pik (90. B.Fryc), Dec, O.Fryc, Skowron, Czyżewski (35. Dziedzic), Mokrzycki, K. Gorzelany, Serafin, Dziekan

Sędziował: Mateusz Nowak ze Stalowej Woli. Żółte kartki: Król, Artur Łazowski  - O.Fryc, K.Gorzelany. Widzów: 150

źródło: polskieligi.net / rzemieslnikpilzno.pl