2018-11-28 14:15:41

Karpaty Krosno zakończyły rundę jesienną. W ostatnim sparingu pokonali Przełom Besko

(fot. Karol Słomka/archiwum)
Karpaty Krosno wysoko pokonały Przełom Besko w ostatnim sparingu przed przerwą zimową. W ekipie Dariusza Jęczkowskiego testowani byli zawodnicy z rocznika 2003.

Karpaty Krosno pewnie pokonały Przełom Besko w ostatnim sparingu przed przerwą zimową. Krośnianie strzelili siedem bramek, a stracili jedną. Honorową bramkę dla Przełomu zdobył Michał Śmietana.

W drużynie Dariusza Jęczkowskiego wystąpiło trzech zawodników z rocznika 2003 oraz pięciu graczy urodzonych w roku 2002. Mecz odbył się w systemie 2x40 minut.

Karpaty Krosno - Przełom Besko 7-1