2024-10-20 22:29:20

Stal Łańcut lepsza od Orła Przeworsk (fot. Izabela Pomykała)
Stal Łańcut pokonała Orła Przeworsk 2-1 w meczu 13. kolejki 4 ligi podkarpackiej. Zobaczcie, jak wyglądało to spotkanie.

Stal Łańcut pokonała Orła Przeworsk 2-1. Już w 4. minucie Patryk Róg otworzył wynik spotkania, wykorzystując błąd defensywy gości.

Po przerwie, w 55. minucie, Adrian Cieśla popisał się indywidualną akcją, podwyższając prowadzenie gospodarzy. Orzeł Przeworsk odpowiedział szybko, bo zaledwie trzy minuty później Sylwester Kielich zdobył bramkę kontaktową.

Drużyna gości ostatecznie nie zdołała już wyrównać, co pozwoliło Stali Łańcut sięgnąć po drugie z rzędu zwycięstwo.

Stal Łańcut: Słysz – Kardyś, Makowski, Cwynar - Cieśla (71 Olejarka), Baj, Piątek (89 Wyrwas), Płocica, Więcek, Matofij - Róg (75 Szpytma)

Orzeł Przeworsk: Łuczyk – Zygmunt, Jędryas, Tabor, Pikuła - Surmiak, Majba (73 Lorek), Gurak (73 Kocur), Kiełbicki  - Daniel, Kielich