2024-10-20 17:05:41

Sokół Sieniawa grając dwóch zawodników mniej zdołał wygrać ze Stalą II Mielec

Dwie czerwone kartki nie zatrzymały Sokoła Sieniawa, który zdołał pokonać Stal II Mielec 1-0.

Sokół Sieniawa od początku narzucał swój plan rywalom i bacznie kontrolował, to co dzieje się na boisku. W 25. minucie padła pierwsza bramka dla gospodarzy, dogranie z rzutu rożnego wykorzystał Jakub Szczybyło i pokonał Kewina Szurleja.

Pod koniec pierwszej połowy stuprocentową sytuację miał Dawid Pigan, po tym jak Aleks Kopcio wysunął mu futbolówkę na piąty metr. Wyśmienitą interwencją popisał się jednak młody golkiper z Mielca.

Kontrowersyjna czerwona kartka

W 46. minucie Konrad Halejcio otrzymał żółtą kartkę za nadmierne pretensje do sędziego. Aczkolwiek na tym się nie skończyło, bo arbiter po chwili postanowił wyciągnąć drugi "askier", który oznaczał czerwoną kartkę i grę w osłabieniu gospodarzy.

Drugie napomnienie zawodnik dostał za rzekome odkopnięcie piłki, którego tak naprawdę nie było. Po bardzo kontrowersyjnej sytuacji Sokół musiał przez całą drugą połowę grać jednego mniej.

Sokół Sieniawa grał dwóch mniej

W 68. minucie Dawid Pigan otrzymał drugą żółtą kartkę za faul na Szymonie Gierlachu. Gospodarze musieli radzić sobie w podwójnym osłabieniu. Od tego momentu Stal II Mielec przejęła inicjatywę w tym starciu.

Emocje trzymały w napięciu do końca, aczkolwiek grad akcji bramkowych po stronie mielczan skończył się fiaskiem. Sokół Sieniawa przetrwał sztorm akcji na ich bramkę i dowiózł korzystny wynik do końca.

1-0 Jakub Szczybyło (25)

Składy wyjściowe:

Sokół Sieniawa: Siryk, Misiąg, Padiasek, Stankiewicz, Konrad Halejcio, Pigan, Mac, Szczybyło, Efuetajong, Kopcio, Krystian Halejcio

Stal II Mielec: Szurlej, Olszański, Sroczyński, Szady, Rudny, Siwy, Walczyk, Zając, Zięba, Cetnar, Dworak

4 liga podkarpacka - wyniki meczów 13. kolejki:

Sędziowe dramat. Zabili to całe widowisko ktoś chciał być najważniejszy ale niestety się ośmieszył linowi i główny na czele skąd biorą takie dziadostwo. Śmiech na sali b-klasa to za wysoki poziom, mam nadzieję że ktoś będzie oglądał powtorki tego całego jeśli można to nazwać sędziowania i wyciągnie wnioski w stosunku do tych pajaców.

typowy kibic 2024-10-20 19:23:04

to co wyprawiali sedziowie ,to szkoda opisywac ,dobrze ze Druzyna to udzwignela ,ale takie sedziowanie zabija ducha sportu,sedziowie sobie ewidentnie nie radzili.oby ktos w zwiazku sie opamietal i takich nieudacznikow nie wysylal wiecj na mecze

kibic 2024-10-20 19:29:55

Wypada znać nazwiska zawodników.

Kibic 2024-10-20 19:46:34

Do Reakcji: zawodnik, który strzelił gola dla Sokoła Sieniawa nazywa się Szczybyło.

Kibic 2024-10-20 19:49:00

Mam nadzieję, że wasz artykuł przeczyta ktoś z PZPN, obejrzy mecz i wyciągnie konsekwencje w stosunku do sędziów. Wiele lat nie widziałem takiej niekompetencji.

Kibic Sokoła 2024-10-20 21:12:52

Artykuł nie opisuje w pełni tego co działo się za sprawą sędziów na stadionie w Sieniawie - sędzia główny zdaje się chciał od początku pokazać, że ma wszystko pod kontrolą, a finalnie razem z kolegami rozwalili całe spotkanie. Szkoda słów..
W przeciwieństwie do sędziów - Sokoły dźwignęły dziś ciężar meczu - BRAWO!!! BRAWO!!! BRAWO!!! Gratulacje dla strzelca bramki Kuby Szczybyło i całej(!!!) drużyny!
Wyróżnić trzeba bramkarza Bartka Siryka - dziś było super!, a stać Cię na dużo więcej - pracuj dalej! Michał Stankiewicz - widać, że po bramce w meczu pucharowym dostałeś powera! Extra - nie zatrzymuj się! Jasiek Mac - bardzo fajnie ogląda się Twoją pracę w każdym(!) meczu. Oby tak dalej!
Na koniec - Sokoły nie obrastamy w piórka! Tylko PRACA! PRACA! PRACA! ...widmo spadku ciagle na horyzoncie... '(

Kibic 2024-10-20 21:13:46

Do Redakcji: dziękuję za szybką reakcję.

Anonim 2024-10-20 21:17:36

Dwóch mniej i nie mogli wygrać brawo dla
Sokoła który miał pod górkę przez sędziów

SSS1 2024-10-20 22:06:08

Pytanie dla znawców piłki nożnej. Czy w takiej sytuacji zawodnik znajduje się na pozycji spalonej:

Kibic 2024-10-20 22:20:37

Panowie w czarnych kitlach za wszelką cenę chcieli pogrążyć Sokół.W pierwszej połowie ewidentny rzut karny dla Sokoła ,decyzja sędziów żółtko dla napastnika Sieniawy. Dale.j zawodnik z Sieniawy za niby odkopnięcie piłki dostaje kartkę i jakby tego było mało jeszcze jedną w odstępie dziesięciu sekund zostaje wyrzucony z boiska za pięć minut ewidentne odkopnięcie piłki ipo gwizdku przez zawodnika drużyny przeciwnej bez redakcji sędziego.. Druga połowa ,zawodnik Sokoła dostaje podanie z głębi pola wybiega ze swojej połowy a liniowy pokazuje spalonego. A to nie wszystko...Kto był widział co robili PANOWIE SĘDZIOWIE.Rezerwy Stali miały wygrać .I jeszcze jedno czy na meczu był obserwator? Czy dziwnym zbiegiem okoliczności nie dojechał.

Kibic 2024-10-20 23:30:15

Sędziowanie katastrofa.Nie wymieniając nazwisk jeden z tych bocznych sędziuje b klasę i tam sobie kompletnie nie radzi!!!więc co on robi w 4 lidze?czy niema naprawdę lepszych sędziów?

MM 2024-10-21 05:28:50

Brawo dla chłopaków że mimo gry w dziewiątkę dali radę,szacun za to. Co do sędziów to jakiś dramat i porażka co oni odstawiali. Mam nadzieję że ktoś się temu przyjrzy i wyciągnie jakieś konsekwencje. Jeszcze raz brawo Sokół Sieniawa.

bezstronny kibic 2024-10-21 06:08:03

co do tego spalonego
zawodnik z nr 7 z Sieniawy w momencie podania współpartnera był na połowie Mielca za linią obrony z Mielca (czyli na pozycji spalonej) wrócił na swoją połowę i tam przyjął piłkę czyli prawidłowo SPALONY

1234 2024-10-21 07:52:57

Nie widać na nagraniu chwili podania ale minęły jakieś 2 sekundy więc raczej by nie dobiegł do piłki będąc na połowie Stali. Podejrzewam że stał na linii na swojej połowie tak jak uczą nawet w juniorach

Kibic 2024-10-21 09:17:29

Poziom sędziowania adekwatny do poziomu gry. Sieniawa grając z juniorami pokazała że ich miejsce w Okręgówce. Mielec gdyby myślał o rozwoju klubu i młodych dokooptował by do składu z trzech doświadczonych zawodników by ich trochę poustawiać i szybciej zaczęli grać jak seniorzy. Widać trenerzy mają wy...ne nawet nie chciało im się podejść przypilnować młodych przy rozgrzewce. Za rok połowa tych chłopaków wyląduje w okręgówce i dalej będą te same błędy popełniać. Reszta pójdzie na piwo. Brawo dla Sokoła za grę w obronie i pokazanie ułomności Mielca.

Biało-niebieski 2024-10-21 09:52:35

Do kibic: Sokół do momentu gry w równowadze był stroną dominującą, prowadził 1:0. Przy grze 9:11 gra jest totalnie nierówna, a mimo to Sokół stworzył 3 sytuacje bramkowe. Stal oczywiście też, ale grając dwóch więcej jest to raczej normalne. Sędziowie...bez komentarza, rozwalili cały mecz, skompromitowali się całkowicie.
Brawa dla Sokoła że 30 minut wytrwali i dowieźli prowadzenie do końca grając w 9!