2024-10-21 11:38:00

Stal Stalowa Wola zremisowała z ŁKS-em Łódź 0:0 w emocjonującym meczu, utrzymując swoją dobrą passę bez porażki w ostatnich spotkaniach. Zobaczcie skrót tego pojedynku.

Pierwsza połowa była pod dyktando ŁKS-u Łódź, który zyskał przewagę, jednak bramkarz "Stalówki", Adam Wilk, kilkukrotnie ratował swój zespół, m.in. po strzałach Michała Mokrzyckiego i Pirulo. Pomimo przewagi gospodarzy, do przerwy wynik pozostawał bez zmian.

W drugiej połowie Stal Stalowa Wola odważniej atakowała, ale obie drużyny miały trudności ze sforsowaniem defensywy rywala. W końcówce ŁKS ponownie mocniej naciskał, jednak goście utrzymali czujność, a spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

ŁKS Łódź: 1. Aleksander Bobek - 8. Kamil Dankowski, 2. Levent Gülen, 3. Artemijus Tutyškinas, 37. Piotr Głowacki - 9. Andreu Arasa, 14. Michał Mokrzycki, 21. Mateusz Kupczak, 10. Pirulo, 15. Antoni Młynarczyk (60, 7. Husein Balić) - 27. Stefan Feiertag (70, 24. Oliwier Sławiński).

Stal Stalowa Wola: 1. Adam Wilk - 24. Damian Urban, 2. Bartłomiej Kukułowicz, 22. Jakub Banach, 4. Łukasz Furtak, 26. Patryk Zaucha - 23. Jakub Švec (70, 7. Jakub Górski), 21. Michał Mydlarz, 29. Marcel Ruszel (90, 8. Łukasz Soszyński), 20. Bartosz Pioterczak (46, 77. Kacper Chełmecki) - 97. João Tavares (62, 11. Sebastian Strózik).