2024-10-20 11:26:00

Igloopol Dębica pokonał Czarnych Jasło aż 6-1 w meczu 13. kolejki 4 ligi podkarpackiej
Igloopol Dębica pokonał Czarnych Jasło aż 6-1 w meczu 13. kolejki 4 ligi podkarpackiej. Zobaczcie, jak padły wszystkie bramki w tym spotkaniu.

Igloopol Dębica odnotował imponujące zwycięstwo nad Czarnymi Jasło, wygrywając aż 6-1, pomimo że to goście prowadzili 1-0 do przerwy. W pierwszej połowie Czarni Jasło wykazali się skutecznością, po rzucie wolnym Adrian Nowak zagrał do Radosława Macnara, który głową zdobył gola.

Jednak druga połowa była całkowicie zdominowana przez gospodarzy. Dorian Buczek wyrównał w 60. minucie, co rozpoczęło serię kolejnych bramek. Mateusz Peda, Igor Tarała, oraz Marcin Stefanik, który zdobył dwie bramki, zniszczyli obronę Czarnych w niespełna dziesięć minut. W końcówce Adrian Kurek przypieczętował zwycięstwo, dobijając rywali w 89. minucie.

Czarni Jasło nie byli w stanie odpowiedzieć na ofensywę Igloopolu, który w drugiej połowie całkowicie przejął kontrolę nad spotkaniem.

0-1 Radosław Macnar (40)
1-1 Dorian Buczek (60)
2-1 Mateusz Peda (65)
3-1 Igor Tarała (67)
4-1 Marcin Stefanik (69)
5-1 Marcin Stefanik (84)
6-1 Adrian Kurek (89)