2024-10-19 16:03:58

Wisłok Wiśniowa nie pozostawił suchej nitki na Izolatorze Boguchwała

Wisłok Wiśniowa dał dziś popis strzelecki i pięcioma bramkami pokonał Izolatora Boguchwała. Czterokrotnie celny był Wiktor Majewski.

W sobotnie popołudnie Wisłok Wiśniowa ugościł na własnym terenie ekipę Izolatora Boguchwała. Dosyć szybko, bo po upływie niecałego kwadransa na prowadzenie wyszli gospodarze. Wrzutkę z prawej strony dostał Wiktor Majewski i głową skierował piłkę prosto do bramki rywali. Pierwsza połowa zdecydowanie potoczyła się stuprocentowo na korzyść Wisłoka.

"Izolacja" pogubiła się, co wykorzystał Wisłok Wiśniowa

W 26. minucie doszło do kuriozalnej sytuacji. Krystian Wilk wziął piłkę do dłoni z myślą, że doszło wcześniej do faulu. Sędzia jednak odgwizdał w tym przypadku "rękę". Mocno rozkojarzyło to ekipę z Boguchwały, która pozwoliła sobie na stratę drugiej bramki. Po wznowieniu gry celny ponownie był Majewski.

Strzelec dwóch bramek skutecznością popisał się jeszcze raz, na kilka minut przed przerwą. W sytuacji sam na sam z bramkarzem Kamilem Dybskim, lepszy okazał się zawodnik z Wiśniowej i pewnym strzałem pokonał golkipera, notując tym samym hat-tricka.

Końcówka nie pozostawiła złudzeń

W drugiej połowie Izolator zaszkodzil sobie jeszcze bardziej. Mateusz Lusiusz musiał ratować się faulem, co zakończyło się czerwoną kartką dla ekipy przyjezdnych. Wisłok też zakończył mecz w dziesiatkę, gdyż drugą żółtą kartkę otrzymał Kacper Zborowski. Miejscowi jednak poszli po swoje i przypieczętowali zwycięstwo czwartym i piątym trafieniem. Jakub Krok w 85. minucie celnie przymierzył z "woleja", z okolic 16. metra, natomiast wisienkę na torcie postawił ponownie Majewski- podkreślajac wysoką dyspozycję gospodarzy

1-0 Wiktor Majewski (13)
2-0 Wiktor Majewski (27)
3-0 Wiktor Majewski (41)
4-0 Jakub Krok (85)
5-0 Wiktor Majewski (90)

Wisłok: Maciąg, Nahornyi, Zięba, Szymański, Bożek, Czelny, Kovtok, Krok, Szymański M., Majewski, Zborowski.

Izolator: Dybski, Lusiusz, Kasprzyk, Gajdek, Wilk K., Wilk M., Ciemierkiewicz, Kontrabecki, Frydrych, Bieniek, Marciniec.