2024-09-21 21:51:59

JKS Jarosław lepszy od Sokoła Nisko. Dublet Reimana i czerwona kartka dla gości

Wojciech Reiman (drugi od lewej) ustrzelił dublet w meczu z Sokołem Nisko (fot. JKS Jarosław)
JKS Jarosław pokonał Sokoła Nisko 3-2. Gospodarze odmienili losy meczu w drugiej połowie, kiedy beniaminek przez większość czasu musiał radzić sobie w osłabieniu.

Piłkarze z Niska w pierwszej części spotkania byli zdecydowanie bardziej konkretni i objęli prowadzenie już w 4. minucie. Indywidualną akcję do pustej bramki wykończył Dawid Bieniasz.

Goście szukali kolejnych okazji na podwyższenie prowadzania i mimo kilku niewykorzystanych sytuacji chwilę wcześniej, udało im się to w 34. minucie. Celnie główkował Konstantyn Ivakhnenko i Sokół Nisko prowadził już 2-0.

Podopieczni Bogdana Zająca zdołali jednak odpowiedzieć jeszcze przed przerwą. W polu karnym sfaulowany został Andrei Trukhan i arbiter wskazał na jedenasty metr. Rzut karny na bramkę zamienił Wojciech Reiman i JKS Jarosław do szatni schodził z jednobramkową stratą.

Wojciech Reiman skompletował dublet i zapewnił JKS-owi zwycięstwo

Początek drugiej połowy znakomicie ułożył się dla miejscowych, ponieważ od 47. minuty grali w przewadze jednego zawodnika. Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką za faul na Arleisonie Martinezie ukarany został Dmytro Petryk.

JKS Jarosław ruszył do ataków i w 65. minucie Arleison Martinez trafił na 2-2. W samej końcówce kropkę nad "i" postawił Wojciech Reiman, który wykorzystał dogranie Piotra Pindak i celnym uderzeniem dał drużynie z Jarosława kolejny komplet punktów w tym sezonie.

0-1 Dawid Bieniasz (4)
0-2 Konstantyn Ivakhnenko (34)
1-2 Wojciech Reiman (45-rzut karny)
2-2 Arleison Martinez (65)
3-2 Wojciech Reiman (90+8)

JKS Jarosław: Guridov - Zastavnyj, Roga, Kocój, Plohchynskyi (87.Muliński) - Magdziak (46. Pakuła), Mykytsey, Reiman, Oziębło (46. Martinez) - Pindak, Trukhan (62. Drapała)

Sokół Nisko: Konefał - Petryk, Kelechi, Stępień, Bieniasz - Drelich, Ivakhenko, Dziopak (63. Bednarz), Pietrzyk (90. Cygan) - Kuca, Mażysz

Czerowna Kartka: Dmytro Petryk (47. za drugą żółtą)

4 liga podkarpacka - wyniki meczów 9. kolejki:

JKS 2024-09-22 00:24:52

Przeciwnik gra od 47 minuty w 10ma swoje sytuacje i setkę w doliczonym czasie gry więc trochę z tym ich przygotowaniem przesadzasz. Z beniaminkiem uciekli spod topora

Rob 2024-09-22 01:23:32

Fuks. W pierwszej połowie słabizna, w drugiej Martinez rozruszał trochę towarzystwo. Z taką grą o awans będzie bardzo trudno

~anonim 2024-09-22 06:26:49

Z przebiegu całego meczu na zwycięstwo zasługiwał Sokol.zJezeli chce się walczyć o 3 ligę trzeba z każdym rywalem walczyć na maksa .Nadal prawa strona ataku Jks słaba.Na wyróżnienie zasługują Martinez Ploszynski Pindak Reiman.Widoczy brak b ardzo dobrego Zająca.Wazne ze są 3 punkty. Powodzenia.
..

kibic 2024-09-22 06:31:21

Sędzia dolicza 7 minut A gra aż gospodarze strzelą gola i kończy mecz 100 minucie, gdzie wiadomo że w osłabieniu każda minuta jest ciężka.Karny z kapelusza .Parodia. Dlatego do sędziego piłkarskiego na tym szczeblu jest taka niechęć.

Sparta J 2024-09-22 09:03:55

Do okręgówki tam wasze miejsce

Young 2024-09-22 09:49:39

Boli ? No ma boleć ! Brawo JKS, drużyna mimo słabszej dyspozycji pokazała charakter walcząc do końca o wygraną . Tak się wygrywa ligę.

Juan Eduardo da Silva Lopez 2024-09-22 10:02:05

Najważniejsze są trzy punkty ! Resztę przemilczę ;)

~anonim 2024-09-22 10:07:29

Z czego tu się cieszyć? Gdy grali 11 na 11 to Sokół wygrywał 2:0. Rzutem na taśmę było po karnym 2:1. A gdy było 11 na 10 to JKS doprowadzil do remisu i zwycięstwa. Całą drugą połowę JKS grał w przewadze jednego zawodnika z beniaminkiem!
Gdyby wygrali 4:0 w 11 na 11, to rozumiem jest powód do radości, a tak?

kibic 2024-09-22 10:09:22

Jks to slaba drużyna i będzie jak z łancutem, przez rok was wydoją i sponsor się wycofa i będzie dopiero boleć.
Na boisku ciężko wygrać to sędzia musi pomagać.

He 2024-09-22 10:17:34

Sokół zagrał bardzo dobry mecz chyba najlepszy w tej lidze miał sporo sytuacji to fakt ale JKS miał również mnóstwo tak że nie patrzcie tylko w jedną stronę ogólnie bardzo dobry mecz dla oka kibica a co do czasu doliczonego to było mnóstwo przerw w tym gol dla Jksu w 95 nie słusznie nie uznany dlatego też mecz tyle trwał a co do sędziego to napewno nie gwizdał dla JKSu kto był ten wie

kibic 2024-09-22 10:55:10

He, nie uznany gol toż to nie przedłuża meczu a jak sędzia pokazuje 7 minut i przeciąga dotąd aż gospodarze strzelą gola to coś jest nie tak. Sokół zawsze gra ładną piłkę z każdym przeciwnikiem, to jks jest taki słaby że potrzebuje pomocy żeby wygrać.

Kibic 2024-09-22 11:56:22

Ale Ty p*******lisz słaby jest i zajmuje 1 miejsce jak by wykorzystał swoje sytuację to było by 6:2 i nawet byś tu słowa nie napisał. Słaby to sokół był jak w przeworsku ze słabym orzelkiem sztychu nie zrobił a prawda jest tak że JKS każdy się spina

anonim 2024-09-22 12:03:25

a kto to ten jks sedzia pomógł jak by tyle nie doliczył to by nie strzeliły sie tylko udaje na farcie a nic nie graja nie pokazuja nie zasłużyli na wygrana i tak nie bedza miec pierwszego mioejsca

Andrzej Strejlau 2024-09-22 12:50:02

Ból dupska rolników z niska jest uroczy hehe Przecież wiadomo, że JKS to nowa drużyna i z czasem będzie się to wszystko lepiej docierało. Ta runda jest na przetarcie się i żeby zachować bliski kontakt z czołówką, a z każdym tygodniem gra JKSu będzie wyglądała coraz lepiej. Decydująca będzie runda rewanżowa i każdy, kto zna się choć trochę na futbolu nie będzie pisał takich bzdur jak ci z niska

Qwas 2024-09-22 13:07:57

Jak zawsze , ci co nie byli i nie widzieli meczu mają najwięcej do gadania . Gdyby byli na meczu to by się nie dziwili dlaczego tyle minut doliczone .
No a czerwona kartka ? To miejcie pretensje do tego frajera co na nią zapracował .

~anonim 2024-09-22 14:34:24

Spinac sie na JKS? Ha, ha! Chlopie to 4 liga, otchlan pilkarska, ludzi wali to czy to JKS czy inna pipidówa.

do anonim 2024-09-22 15:51:55

Boli hehe Będzie jeszcze bardziej bolało , lecz kompleksy gdzie indziej hehe

Obiektywny 2024-09-22 15:59:50

Bez napinki .Prowadziliśmy grę ,Sokół bronił się przez większość meczu ale pokazał też kilka bardzo dobrych akcji .W sytuacjach był conajmniej remis .Sokol pokazał się na prawdę z bardzo dobrej strony pomimo gry w 10 . Kto wie co by było gdyby wykorzystali swoje sytuacje w pierwszej połowie .Szczescie zwróciło nam za mecz z Kolbuszowa .

~anonim 2024-09-22 21:35:06

Szkoda straconych 3 pkt Sokol Niko zapracowal przynajmniej na 1 pkt Za tydzien 3 pkt z Kamieniem w zasiegu Sokola Niko .JKS wygral szczesliwie .