2024-09-21 21:36:00

Kolejny szalony mecz w Nowotańcu! Siedem bramek i zwycięstwo Cosmosu

Cosmos Nowotaniec odrobił dwubramkową stratę w drugiej połowie i pokonał Izolator Boguchwała 4-3. To kolejny szalony mecz w Nowotańcu.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Cosmosem Nowotaniec a Izolatorem Boguchwała miała niespodziewany przebieg. Gospodarze utrzymywali się przy piłce, ale ich gra wyglądała dobrze tylko do 30. metra od bramki gości. Natomiast po dwudziestu trzech minutach gry prowadzenie objęli podopieczni Tomasza Głąba, którzy byli bardzo dobrze ustawieni taktycznie. Gola dla "Izolacji" zdobył Mateusz Bieniek, który wykorzystał bierność obrony Cosmosu.

Cztery minuty przed przerwą piłka znalazła się za plecami obrońców gospodarzy, a szarżujący zawodnik Izolatora Boguchwała został sfaulowany w polu karnym. Pewnym egzekutorem "jedenastki" okazał się Lucjan Frydrych i do przerwy w Nowotańcu było 0-2.

Po zmianie stron gospodarze ruszyli do jeszcze mocniejszego ataku. W 57. minucie, po podaniu Jonathana Diumasumbu, gola zdobył Jaba Pkhakadze. Chwilę później był już remis, bo bramkę głową strzelił Ivan Hura po dośrodkowaniu Łukasza Ostrowskiego.

W kolejnych minutach trwał napór "Kosmitów", ale nie wykorzystywali swoich sytuacji aż do 69. minuty. Wówczas gola z dystansu strzelił Nazar Verbnyi. Chwilę później czwartą bramkę dla gospodarzy zdobył powracający po kontuzji Krystian Kalemba.

To jednak nie był koniec emocji. W 86. minucie na listę strzelców wpisał się Mikołaj Marciniec i ekipa Cosmosu Nowotaniec zadrżała, bowiem dwa tygodnie wcześniej nie utrzymali prowadzenia 4-2. Tym razem jednak udało im się dowieźć zwycięstwo do końca i trzy punkty zostały w Nowotańcu.

4-3 Mikołaj Marciniec (86)

Cosmos Nowotaniec: Krzanowski – Piotrowski, Mezama (46. Diumasumbu), Gomułka, Ostrowski – Pirnach (87. Szałankiewicz), Hura, Verbnyi, Gołda (76. Kalemba) – Pieniążek (46. Horodenko), Phkhakadze

Izolator Boguchwała: Dybski – Gajdek, Kasprzyk, Lusiusz – Kontrabecki, Walas (65. Lorenc) M. Wilk (65. Ciemierkiewicz), K. Wilk, Frydrych (55. Marciniec) – Bieniek (80. Matuszczak), Kowal

4 liga podkarpacka - wyniki meczów 9. kolejki:

Ręce opadają jak się ogląda pół składu ukraińskich cip które zamiast bronić ojczyzny kopią się po czołach w 5 lidze, kto na to pozwala ? Gdzie jest miejsce dla młodych chłopaków, jak oni mają się rozwijać? Naściąga burak dezerterów i robi uciechę dla wieśniaków z Nowotanca, tak naprawdę to powinniście dostać w d****e i to bez wazeliny, w pierwszej połowie nie istnieli, niepotrzebnie izolacja zaczęła grać ta chaotyczną grę jak cosmos, po drugie to sędzia jeden i drugi mają z*********y problem ze wzrokiem, bramkarz cosmosu Petr Cech łapie piłkę przy stanie 4:3 w 90 minucie metr za polem karnym i odziwo gramy dalej, ani jeden ani drugi boczny stojący na wprost nie widział tego co widział każdy kibic na trybunach, a czerwona kartka dla trenera to już dopełniła wszystkiego.

... 2024-09-22 06:16:48

Zobacz z zrozumieniem.sklad z nowotanca i nie napinaj bicepsów 4 młodzieżowców w podstawowym składzie ,6 chłopaków z okolicy a ponadto jak grali w bogucheale to nie byli cipy i buraki ale jak grają w nowotancu to już są, i nie pisz cosmos Von tylko miej jaja i napisz imię i nazwisko swoje bo tak to właśnie piszę burak

Kibic z okolicy 2024-09-22 06:19:53

A ja przyjeżdżam.na mecze tej drużyny aż z Brzozowa i to są najlepsze mecze jakie można gdziekolwiek pooglądać. Brawo Cosmos !!!!

Hipokryta 2024-09-22 06:31:10

A ilu obcokrajowcow w ostatnich latach grało w Boguchwale ,?a ilu wychowanków Izolatora wyszło w wczorajszym meczu ?Jakby nie inne kluby już by nie było niestety tak zasłużonego klubu i nie pisz że grają obcokrajowcy bo grają w każdym klubie A że Pana z miasta boli porażka na wsi no trudno

Xyz 2024-09-22 07:27:11

Kto z Polaków z Nowotanca prezentuje poziom przynajmniej na okręgówkę, nie znam takiego, sam szrot

Do hipokryta 2024-09-22 07:33:06

Ilu grało ? Jaka porażka to wy jesteście porażką największą w Polsce, wy cioty nawet nie chcecie awansować, was powinni wyp*******lic za fair play już dawno, wpuściliście Karpaty, pewnie za darmo, dobre, banda c****ja i nic więcej

~anonim 2024-09-22 07:34:03

Hipokryto w Izolatorze grali w podstawowym składzie wychowankowie. 2 lub 3 bo nie jestem pewien. Klub z przedmieści Rzeszowa ma bardzo ciężko w wychowywaniu swoich zawodników poprzez bliskość miasta w którym znajduje się kilkadziesiąt szkółek piłkarskich. Z ich narybku Izo korzysta. Lepsze to niż ściąganie ukraińskiego i światowego szrotu. Tym tworem powinno zainteresować się CBA lub inne służby bo jeszcze nie tak dawno prawie cała drużna Cosmosu mieszkała UWAGA w Boguchwale. Na treningi czy mecze domowe jeździli busem. Hahahaha.

Do kibica z okolic 2024-09-22 08:35:15

Powiem szczerze że jestem pod dużym wrażeniem, jak co niektórym nie dużo do szczęścia potrzeba.

...kibic z przedmiesc rzeszowa 2024-09-22 09:02:33

Panie trenerze izolatora już czas zrezygnować

Anonim 2024-09-22 09:08:17

W wielu drużynach grają obcokrajowcy i u nas w izolatorze tez więc przepraszam wszystkich ludzi związanych z klubem z Nowotanca bo to co piszą najprawdopodobniej nasi działacze nie mieści się w głowie .Przepraszam

Brawo COSMOS 2024-09-22 09:56:43

To motłoch aspołeczny pisze , patologia leczy kompleksy :) !

Do brawo cosmos 2024-09-22 10:32:34

Patologiczny to jest twój wiejski klub, nie ma takiego w całej Polsce, z was się śmieje każdy, sposób na trzepanie kasy kosztem młodzieży i promowanie ukraińskich capów jest tak żałosne nie ma o czym pisać, podajcie buraki jednego nie polskiego zawodnika z Boguchwaly który wczoraj grał. Poprzednie dwa sezony z cosmosie to żadnego polskiego nie było, to jest ta różnica, teraz jest kilku i wielka sensacja, a sam poziom ich umiejętności delikatnie mówiąc jest żenujący. Klub który nie chce awansować i sprzedaje awans powinien być dawno zaorany,

~anonim 2024-09-22 11:27:04

blblb

Znawca 2024-09-22 12:08:48

Co ty chłopie piszesz naszych 7 zawodników już gra w 1 lidze ,Jesus w ekstraklasie następnie tam pójdą więc nie pisz że to szrot bo się ośmieszasz, a w piłce chodzi o transfery i funkcjonowanie takiego małego klubu z nich