2024-08-17 21:01:46

Pogoń-Sokół Lubaczów wraca z porażką ze Starem Starachowice

Pogoń-Sokół Lubaczów bez punktów ze Starachowicami (fot. Pogoń-Sokół Lubaczów)
Pogoń-Sokół Lubaczów przegrała wyjazdowy pojedynek ze Starem Starachowice. Przeszkodziła czerwona kartka Lucasa Guedesa.

Pogoń-Sokół Lubaczów zagrała dziś mecz na wyjeździe. Ugościł ich Star Starachowice w ramach Betclic 3.ligi gr IV. Od początku mecz nie toczył się po myśli gości. W pierwszej połowie dwie żółte kartki za przewinienia otrzymał zawodnik Pogoni-Sokoła - Lucas Guedes, który ostatecznie w 41. minucie musiał opuścić boisko. Głównym powodem była przerwana, korzystna akcja przeciwnika, poprzez podstawenie nogi jednemu z zawodników rywali.

Brak jednego zawodnika był odczuwalny na boisku

Gra w dziesiątkę nie sprzyjała przyjezdnym, co wykorzystali zawodnicy Staru. Na pierwszą i jednocześnie ostatnią bramkę w tej grze przyszło jednak sporo poczekać. W 83. minucie drogę do bramki znalazł Adrian Szynka, który dał zwycięstwo ekipie ze Starachowic. Tym samym drużyna z Lubaczowa musiała wrócić bez punktów.

W następnej kolejce Pogoń-Sokół zagra na własnym terenie z Avią Świdnik.

1-0 Adrian Szynka (83)

Star: Miazek, Puton, Kawecki, Boniecki, Jagieło, Szynka, Maszka, Stefański, Adamiak, Kasperowicz, Stanisławski.
Pogoń-Sokół: Siryk, Gul, Majda, Rębisz, Bielenda, Więckowski, Rop, Campello Guedes, Gawle, Ausfeld, Duda.