2015-11-15 15:27:26

Resovia Rzeszów przegrała w Tomaszowie Lubelskim

Tomasovia Tomaszów Lubelski wygrała 2-0 z Resovią w meczu 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Strata punktów przez Resovię Rzeszów w meczu z Tomasovią Tomaszów Lubelski trzeba uznać za niespodziankę. Dla "Pasiaków" to dopiero druga wpadka na wyjeździe.

Prowadzenie Tomasovii dał w 43. minucie Tomasz Kłos. Resovia miała sporo czasu na doprowadzenie przynajmniej do remisu, ale nie zrobiła tego. Dodatkowo w doliczonym czasie gry drugiej połowy, Karol Śrótwa ustalił wynik na 2-0 dla gospodarzy.

Rzeszowianie spadli tym samym na trzecią pozycję w tabeli - wyprzedziła ich Stal Rzeszów, która wczoraj wygrała swoje spotkanie.

TOMASOVIA TOMASZÓW LUBELSKI - RESOVIA RZESZÓW 2-0 (1-0)

1-0 Tomasz Kłos (43)
2-0 Karol Śrótwa (90+3)

Resovia Rzeszów: Pietryka - Fedan, Domoń, Żmuda, Ciećko, Adamski, Świst, Kaliniec, Pyrdek, Dawid Pałys-Rydzik (65. Słoma), Jurczak (61. Mołdoch).

Tomasovia Tomaszów Lubelski: Bartoszyk - Żurawski, Chwała (36. Szuta, 85. Piątkowski), Joniec, Orzechowski, Ratyna, Paskiv, Raczkiewicz (56. Iwanicki), Baran (26. Zwiślak), Kłos, Śrótwa.

Sędziował: Tomasz Mroczek (Mielec). Żółte kartki: Domoś, Świst, Jurczak - Joniec, Orzechowski, Paskiv. Widzów: 500.