2015-11-14 18:10:10

Orzeł Przeworsk przegrał z Hetmanem Zamość. Outsider zdoby pierwsze punkty

Hetman Zamość doczekał się pierwszego zwycięstwa w 3 lidze lubelsko-podkarpackiej. Beniaminek ograł u siebie 2-1 Orła Przeworsk.

Hetman Zamość zaskoczył piłkarzy z Przeworska i wyszedł na prowadzenie już 2. minucie spotkania. Bramkę dla gospodarzy strzelił Łukasz Fidler.

Orzeł odpowiedział rywalowi dopiero w 79. minucie. Do remisu doprowadził wówczas Paweł Piątek.

Ostatnie słowo należało jednak do Hetmana. W 85. minucie Adrian Wołoch strzelił drugiego gola dla gospodarzy i zapewnił Hetmanowi pierwsze w tym sezonie zwycięstwo.

AMSPN HETMAN ZAMOŚĆ - ORZEŁ PRZEWORSK 2-1 (1-0)

1-0 Fidler (2)
1-1 Piątek (79)
2-1 Wołoch (85)

AMSPN Hetman Zamość: Kiecana - J. Baran, Myszka, Czarniecki, Bubeła, Fidler (70. Krawiec), D. Baran, K. Wołoch (87. Bukowski), Kaznokha, Karaszewski (56. Chruściński), A. Wołoch (90. Nowak)

Sędziował: Łukasz Krasowski (Leżajsk).