2015-11-11 17:21:20

Sokół Sieniawa lepszy od Orła Przeworsk w derbach powiatu

Na zdjęciu Damian Skała (fot. Marcin Pirga / archiwum)
Sokół Sieniawa wygrała 2-1 w Przeworsku z tamtejszym Orłem w derbach powiatu.

Piłkarze Sokoła Sieniawa wyszli na prowadzenie już w 8. minucie meczu za sprawą Patryka Szewca, który pokonał golkipera gospodarzy. Wyrównał jeszcze przed przerwą Dawid Czyrny i po pierwszej połowie Orzeł Przeworsk remisował z Sokołem 1-1.

Decydująca akcja miała miejsce w 84. minucie tego spotkania. Własnie wtedy do siatki miejscowych trafił Paweł Hass dając ostatecznie wygraną gościom.

Dzięki zwycięstwu Sokół Sieniawa awansował na 11. pozycję w tabeli. Orzeł natomiast wciąż jest przedostatni ze sporą stratą do kolejnego w tabeli Izolatora Boguchwała.

ORZEŁ PRZEWORSK - SOKÓŁ SIENIAWA 1-2 (1-1)

0-1 Patryk Szewc (8)
1-1 Dawid Czyrny (35)
1-2 Paweł Hass (84)

Sędziował: Jakub Tomoń (Rzeszów)