2015-11-07 19:11:15

Stal Rzeszów ograła Orła Przeworsk i zrównała się punktami z liderem [WIDEO, BRAMKI]

Stal Rzeszów odniosła kolejne pewne zwycięstwo, tym razem w Przeworsku z Orłem. Rzeszowianie zrównali się punktami z liderem.

Podopieczni Marcina Wołowca w ostatnich dwóch ligowych spotkaniach zdobyli 10 goli nie tracąc ani jednego. Dzięki wygranej w Przeworsku zrównali się punktami z liderem, Motorem Lublin.

Pierwszy gol dla Stali Rzeszów padł w 32. minucie. Z rzutu wolnego uderzał Łukasz Szczoczarz, a Robert Kurosz interweniował na tyle niefortunnie, że wpakował piłkę do własnej bramki. Jeszcze przed przerwą na 2-0 dla rzeszowian podwyższył Sławomir Szeliga, który trafił do siatki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

Po zmianie stron na listę strzelców wpisywali się jeszcze Sebastian Brocki i 19-letni Patryk Zieliński. Stal Rzeszów ostatecznie wygrała w Przeworsku 4-0.

ORZEŁ PRZEWORSK - STAL RZESZÓW 0-4 (0-2)

0-1 Kurosz (32-samobójcza)
0-2 Szeliga (40)
0-3 Brocki (70)
0-4 Zieliński (90)

Orzeł Przeworsk:  Kurosz - Drożdzal, Khorolskyi (88. Guzior), Gawłowski, Piątek (46. Czyrny), Boratyn, Skała (70. Duży), Kołodziej, Broda, Kmuk, Struś

Stal Rzeszów:  Kaszuba - Maślany (85. Górak), Drelich, Baran , Suswam, Brocki, Szeliga (78. Zieliński),  Kanach, Lisańczuk (80. Szymański), Szczoczarz, Prędota

Sędziował: Łukasz Krasowski (Leżajsk). Żółta kartka: Baran