2015-11-07 15:26:07

Bukowa Jastkowice poległa w Niechobrzu. Zdecydowana wygrana Jedności

Bukowa Jastkowice (zielono-czarne stroje) przegrała w Niechobrzu 1-3 (fot. archiwum)
Jedność Niechobrz nie dała szans Bukowej Jastkowice na własnym boisku. Rozegrane w ramach 14. kolejki spotkanie zakończyło się wynikiem 3-1.

Pierwsza tego dnia bramka dla gospodarzy padła w 18. minucie. Do piłki dopadł Michał Worosz i pewnym strzałem umieścił piłkę w siatce. Niedługo później rzut karny na gola zamienił Dominik Grzebyk, który nie dał większych szans Mikołajowi Głowikowi, podwyższając prowadzenie Jedności Niechobrz na 2-0.

Piłkarze Bukowej Jastkowice odpowiedzili w ciągu kilku minut kontaktowym golem Grzegorza Szymanka i do przerwy było 2-1 dla miejscowych.

W drugiej części spotkania piłkarze z Jastkowic mieli kilka okazji, by doprowadzić do remisu. Ostatecznie jednak starania te okazały się bezskuteczne.

Okazji na podwyższenie prowadzenia gospodarzy nie zmarnował za to Marcin Gorzelany. Swoją akcję w 70. minucie zakończył celnym strzałem i trzecim golem dla Jedności Niechobrz.

Wygrana w konfrontacji z nieco wyżej notowaną Bukową była dla Jedności dopiero trzecią na boiskach 4 ligi podkarpackiej. Dla przyjezdnych natomiast sobotni dzień przyniósł 7 porażkę w obecnych rozgrywkach.

JEDNOŚĆ NIECHOBRZ - BUKOWA JASTKOWICE 3-1 (2-1)

1-0 Michał Worosz (18)
2-0 Dominik Grzebyk (21-karny)
2-1 Grzegorz Szymanek (26)
3-1 Marcin Gorzelany (70)

Jedność Niechobrz: Szeliga - Trznadel, Kłeczek, Lib, Rak, Lelek (60. Byjoś), Grzebyk, Madera (70.  Wrona), Gorzelany,  Ł. Kalandyk (80. Lenik), Worosz

Bukowa Jastkowice: Głowik - M. Partyka, Wołoszyn, Sałek, T. Bartnik, Kwiatkowski, D. Bartnik (81. Tokarczyk), Warzocha, J. Partyka, Szymanek, Kaczmarczyk

Sędziował: Kamil Dobosz (Krosno)