2015-10-17 17:41:23

Jedność Niechobrz - LKS Pisarowce 2-2. Pierwszy gol Kamila Walaszczyka

Kamil Walaszczyk do LKS-u Pisarowce przeniósł się z Karpat Krosno (fot. Marcin Pirga / archiwum)
Jedność Niechobrz zremisowała 2-2 z LKS-em Pisarowce w meczu 4 ligi podkarpackiej.

LKS Pisarowce po porażce z Wisłokiem Wiśniowa i Wisłoką Dębica tylko zremisował na wyjeździe z Jednścią Niechobrz

Jako pierwsi do siatki trafili goście. Bramkę w 35. minucie strzelił Piotr Łuczka. Emocje po pierwszym golu jeszcze dobrze nie opadły, a wyrównującym trafieniem dla LKS-u Pisarowce popisał się Michał Worosz.

Pisarowce kolejne raz wyszły na prowadzenie w drugiej połowie spotkania, w 56. minucie. Na listę strzelców wpisał się wtedy doświadczony pomocnik Kamil Walaszczyk dla którego było to pierwsze trafienie w barwach czwartoligowca.

Niestety LKS Pisarowce ponownie nie był w stanie ustrzec się błędów i nie utrzymał prowadzenia. W 67. minucie do remisu doprowadził Mariusz Lelek.

W 81. minucie Mariusz Madera z Jedności Niechobrz ujrzał drugą żółtą kartkę i musiał opuścić boisko. Przyjezdni nie potrafiki jednak wykorzystać przewagi jednego piłkarza.

JEDNOŚĆ NIECHOBRZ - LKS PISAROWCE 2-2 (1-1)

0-1 Łuczka (35)
1-1 Worosz (36)
1-2 Walaszczyk (56)
2-2 Lelek (67)

Czerwona kartka: Madera (81, druga żółta)