2015-10-18 17:35:13

Bukowa Jastkowice wygrała w Wiśniowej. Pierwsza przegrana Wisłoka u siebie

Bukowa Jastkowice pomimo niższej pozycji w tabeli pokonała Wisłoka Wiśniowa 2-1 wywożąc trzy punkty z trudnego terenu.

Piłkarze Wisłoka Wiśniowa byli zdecydowanym faworytem tego spotkania. Nic dziwnego, bo do tej pory u siebie jeszcze nie przegrali.

Ku zdziwieniu miejscowych to nie Wisłok jednak jako pierwszy zdobył bramkę. Strzelcem gola otwierającego wynik spotkania był w 21. minucie zawodnik gości Paweł Kaczmarczyk.

Niedługo po zmianie stron wyrównującą bramkę dla gospodarzy zdobył Tomasz Pietrasiewicz i wszystko zaczęło się od początku.

Pomimo gry obfitującej w sytuacje bramkowe z obydwu stron to przyjezdni wykorzystali szansę na zdobycie kolejnego gola. W 68. minucie na listę strzelców wpisał się zawodnik Bukowej Grzegorz Szymanek

Wisłok Wiśniowa pomimo walecznej postawy ostatecznie nie zdołał odmienić wyniku tego spotkania.  Żadnej drużynie z 4 ligi podkarpackiej jak dotąd nie udało się odczarować stadionu w Wiśniowej.  Po niedzielnym meczu natomiast to Bukowa Jastkowice przerwała znakomitą passę gospodarzy.

WISŁOK WIŚNIOWA - BUKOWA JASTKOWICE 1-2 (0-1)

0-1 Paweł Kaczmarczyk (21)
1-1 Tomasz Pietrasiewicz (52)
1-2 Grzegorz Szymanek (68)

Wisłok Wiśniowa: Pociask - Kozubek, Bernacki, Kuta, Boruta (Stanisz), Borowczyk, Sajdak, Zajchowski, Zimny (G. Długosz), Złotek, Pietrasiewicz

Bukowa Jastkowice: Głowik - Partyka, Wołoszyn, T. Bartnik, D. Bartnik, Kwiatkowski, Kotwica, Partyka, Kaczmarczyk, Szymanek, Sałek

Sędziował:  Jacek Kuśnierz (Jarosław). Żółte kartki: Bernacki - Szymanek, Partyka