2015-10-04 21:53:17

Sokół Nisko wciąż niepokonany u siebie. Wygrana z KS Wiązownica

Sokół Nisko (zielone stroje) wygrał z KS Wiązownica 2-0.
Piłkarze Sokoła Nisko wygrali 2-0 z KS Wiązownica w meczu 10. kolejki 4 ligi podkarpackiej. Niżanie są wciąż niepokonani u siebie.

Podopieczni Artura Lebiody w 6 meczach przed własną publicznością zanotowali 4 zwycięstwa i 2 remisy i jeszcze nie znaleźli pogromcy. W starciu z solidnym beniaminkiem z Wiązownicy także byli lepsi.

Do zwycięstwa piłkarze Sokoła Nisko potrzebowali zaledwie kilka minut w drugiej połowie. Pomiędzy 52. a 55. minutą na listę strzelców wpisali się Damian Juda i Mateusz  Sudoł. Asystę przy obu bramkach zaliczył Marcin Kwiatkowski.

SOKÓŁ NISKO - KS WIĄZOWNICA 2-0 (0-0)

1-0 Juda (52)
2-0 Sudoł (55)

Sokół Nisko: Tomczyszyn - Kwiatkowski (90. Stelmach), Wilk, Maciorowski, Woźniak, K. Lebioda, Stępień, Sudoł (71. Tyczyński), Kowal (81. Wojtak), Serafin (89. Szpyra), Juda (81. Skrzat)

KS Wiązownica: Mikus - Bartnik, Iwański, Luft, Saramak (53. Sierżęga), Kubas (57. Misiąg), Czug (88. Brzyski), Stefan, Halejcio, Wróbel, Hołub

Sędziował: Paweł Charchut (Rzeszów). Żółte kartki: Wilk - Iwański, Wróbel, Misiąg