2015-10-05 10:36:01

Crasnovia pokonała Bukową Jastkowice. Dwa gole Adriana Szczepańskiego

Crasnovia Krasne wygrała 2-1 z Bukową Jastkowice w meczu 10. kolejk i 4 ligi podkarpackiej. Dwa gole dla gospodarzy strzelił Adrian Szczepański.

Od początku spotkania większą inicjatywę wykazywali miejscowi, którzy zdominowali pole gry.

Crasnovia jednak długo nie potrafiła wykończyć akcji, a w końcówce pierwszej połowy udało się to gościom. Prowadzenie Bukowej Jastkowice dał w 43. minucie Paweł Kaczmarczyk.

Jeszcze przed przerwą odpowiedzieli gospodarze. Tuż przed zmianą stron na listę strzelców wpisało się Adrian Szczepański.

W drugiej części spotkania niezmiennie przeważali gospodarze. Bukowa Jastkowice odpowiadała jedynie pojedynczymi kontrami, które okazywały się niegroźne.

Zwycięskiego gola Crasnovia zdobyła dopiero w doliczonym czasie gry Adrian Szczepański, który otrzymał podanie od Michała Chmiela.

CRASNOVIA KRASNE - BUKOWA JASTKOWICE 2-1 (1-1)

0-1 Kaczmarczyk (43)
1-1 A. Szczepański (45)
2-1 A. Szczepański (90+1)

Crasnovia Krasne: Kukulski - Krzak, Doroba, Baran, Róg, Dudek (65. Chmiel), Kuter, Szyszka, A. Szczepański, Karnas, Rozborski

Bukowa Jastkowice: Fabianowski (45. Warzocha) - M. Partyka, Sałek, Wołoszyn, T. Bartnik (58. Stelmach), Młynarczyk, Tokarczyk (58. Kotwica), Kwiatkowski, J. Partyka, Brzeziński, Kaczmarczyk

Sędziował: Kamil Dobosz (Brzozów). Żółte kartki: Krzak - Brzeziński