2015-10-10 14:32:13

Wisłoka Dębica wreszcie wygrała na wyjeździe. Trzy punkty w Pisarowcach

Piłkarze Wisłoki Dębica pokonali LKS Pisarowce 3-2 odnosząc tym samym pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie.

Drużyna prowadzona przez Macieja Bilińskiego wreszcie mogła cieszyć się z trzech punktów zdobytych poza domem. Dla Wisłoki Dębica było to drugie zwycięstwo w ostatnich czterech meczach.

Pierwszego gola w tym spotkaniu zdobył w 25. minucie Dariusz Bieszczad. Jeszcze przed przerwą wyrównanie LKS-owi Pisarowce dał Piotr Łuczka wykorzystując rzut karny.

Kolejną jedenastkę arbiter odgwizdał kilka minut po zmianie stron. Na gola zamienił ją Dariusz Bieszczad i Wisłoka Dębica prowadziła 2-1.

Prowadzenie gości podwyższył na 20 minut przed końcem Ukrainiec Miroslav Karpa i wiadomo było, że dębiczanie łatwo nie dadzą sobie wyrwać tego zwycięstwa.

Kontaktową bramkę dla Pisarowiec strzelił jeszcze w końcówce Kamil Adamiak, ale ostatecznie trzy punkty, ku uciesze kibiców gości, pojechały do Dębicy.

LKS PISAROWCE - WISOKA DĘBICA 2-3 (1-1)

0-1 D. Bieszczad (25)
1-1 Łuczka (44)
1-2 D. Bieszczad (48-karny)
1-3 Karpa (70)
2-3 Adamiak (82)