2015-08-27 14:03:16

Przełom Besko wygrał w Nowej Dębie. Czwarta porażka Stali

Piłkarze Stali Nowa Dęba (niebiesko-białe stroje) przegrali u siebie z Przełomem Besko (fot. Natalia Styś / archiwum)
Stal Nowa Dęba przegrała z Przełomem Besko 1-2 w meczu 4 ligi podkarpackiej. Dla gospodarzy to już czwarta porażka w tym sezonie.

Przed tym meczem zarówno Stal Nowa Dęba jak i Przełom Besko, nie mieli na koncie ani jednego zwycięstwa. Każdy chciał wygrać, ale okazji na zdobycie bramki było jak na lekarstwo, a gra toczyła się głównie w środku pola.

Pierwsi ugięli się jednak gospodarze. Gola dla Przełomu Besko w 16. minucie strzelił Jakub Szybka.

W 47. minucie prowadzenie przyjezdnych podwyższył z rzutu karnego Igor Jacenkiw, który chwile wcześniej był faulowany w "szesnastce".

Stal Nowa Dęba honorowe trafienie uzyskała w 63. minucie. Piłkę z rzutu rożnego posłał Szymon Serafin, a bramkę zdobył Karol Wilk.

Dla Stali do czwarta porażka w obecnym sezonie 4 ligi podkarpackiej.

STAL NOWA DĘBA - PRZEŁOM BESKO 1-2 (0-1)

0-1 Szybka (16)
0-2 Jacenkiw (47)
1-2 K. Wilk (63)

Stal Nowa Dęba: Tomczyk - Diektiarenko, Dudek, Wydro, Kwaśnik (67. Karnat) - S. Serafin, K. Serafin, Milanowski (55. Kotrych), K. Rębisz, Adamczyk (46. K. Wilk) - Nowak (75. M. Wilk).

Przełom Besko: Kielar - Pasternak, Lorenowicz, Łącki, Kapłon  K.Kielar (80. K. Kijowski), M. Dziok, Szybka, Kasperkowicz (90. Kuzianik), Zajączkowski (65. Kolanko), Jacenkiw (82. Oleniacz).

Sędziował: Konefał (Mielec). Żółte kartki: Diektiarenko , Dudek, Wydro, Kortych - Lorenowicz, Szybka, Jacenków, Kapłon. Widzów: 150.