2015-08-31 11:41:24

Przełom atakował, ale to Crasnovia wygrała w Besku

Crasnovia (zielono-niebieskie stroje) wygrała w Besku z Przełomem 3-1 (fot. Natalia Styś / archiwum)
Za nami 5. kolejka 4 ligi podkarpackiej. Przełom Besko przegrał z Crasnovią Krasne 1-3.

Przełom Besko dobrze wszedł w mecz i od pierwszych minut zagrażał bramce strzeżonej przez młodego Michała Wilka. Bramka była tylko kwestią czasu i padła, ale... dla Crasnovii Krasne. W 30. minucie gola z rzutu wolnego strzelił Witold Baran.

Po zmianie stron miejscowi wyrównali w 58. minucie za sprawą debiutującego w drużynie z Beska Gruzina Kristiana Dzheyranashvilego, który na boisku pojawił się dosłownie minutę wcześniej.

Gospodarze nadal groźnie atakowali, ale brakowało im skutecznośći. Niewykorzystane sytuacje zemściły się w 70. minucie, gdy prowadzenie gościom dał Paweł Adamczyk.

W samej końcówce, kiedy gospodarze mocno się odkryli, raz jeszcze trafili gości. Autorem gola na 3-1 był Marcin Dudek.

PRZEŁOM BESKO - CRASNOVIA KRASNE 1-3 (0-1)

0-1 Baran (30)
1-1 Dzheyranashvili (58)
1-2 Adamczyk (70)
1-3 Dudek (90)

Przełom Besko:
G. Kielar - Łącki, Lorenowicz, Pasternak, S. Kijowski - Zajączkowski (57. Dzheyranashvili), Szybka, K. Kielar (70. K. Kijowski), Dziok (60. Oleniacz) -  Kasperkowicz (75. Kolanko), Jacenkiw

Crasnovia Krasne: Wilk - Róg (76. Gwizdak), Baran, Doroba, Opoń (66. Chmiel) - Rozborski, Szyszka, Karnas (89. R. Szczepański), A. Szczepański, Dudek, Adamczyk

Sędziował: Witold Kwaśny (Sędziszów Małopolski). Żółte kartki: Szybka, Kielar - Karnas, Adamczyk. Widzów: 150.