2015-08-27 14:14:36

Crasnovia Krasne pokonała KS Wiązownica. Dwa gole Adriana Szczepańskiego

Crasnovia (zielono-granatowe stroje) pokonała KS Wiązownica 2-0 (fot. Natalia Styś)
Crasnovia Krasne wygrała u siebie w meczu 4. kolejki 4 ligi podkarpackiej z KS Wiązownica 2-0.

Spotkanie w Krasnem stało na dobrym poziomie. Crasnovia mogła już do przerwy strzelić kilka goli, choć przyjezdni także mieli swoje okazje.

Najciekawiej było w końcówce. W 70. minucie drugą żółtą kartkę zobaczył piłkarz gospodarzy Patryk Kwaśniczko i Crasnovia musiała grać w dziesiątkę.

KS Wiązownica nie wykorzystał jednak osłabienia w szeregach gospodarzy. Było wręcz przeciwnie - to Crasovia zdobyła dwa gole.

Bohaterem miejscowych został Adrian Szczepański, który dwukrotnie trafił do siatki po efektownych strzałach z dystansu.

CRASNOVIA KRASNE - KS WIĄZOWNICA 2-0 (0-0)

1-0 A. Szczepański (85)
2-0 A. Szczepański (90)

Crasnovia Krasne: Kukulski - Kwaśniczko, Baran, Doroba, Krzak - Dudek, Szyszka, Kot (20. Karnas), A. Szczepański (89. Róg), Rozborski (80. Chmiel) Adamczyk (69. R. Szczepański).

KS Wiązownica: Mikus - Kubas, Iwański, Saramak, Bartnik - Mazur (72. Kardynał), Halejcio, Sierżęga, Wróbel (64. Brzyski), Misiąg - Hołub.

Sędziował: Wojciech Wolan (Tarnobrzeg). Żółte kartki: Kwaśniczko, Dudek - Kubas, Halejcio, Misiąg. Czerwona kartka: Kwaśniczko (70 - druga żółta). Widzów: 120.