2015-08-27 14:31:30

Rzemieślnik Pilzno zremisował z LKS-em Skołoszów

Rzemieślnik Pilzno (białe koszulki) zremisował u siebie z LKS-em Skołoszów (fot. Natalia Styś / archiwum)
W meczu 4 ligi podkarpackiej Rzemieślnik Pilzno tylko zremisował 1-1 na własnym stadionie z LKS-em Skołoszów.

Rzemieślnik Pilzno jak na faworyta tego spotkania przystało miał więcej do powiedzenia. Niestety po atakach miejscowych padła tylko jedna bramka - dokładnie tyle samo, co po stronie gości.

Co ciekawe to LKS Skołoszów jako pierwszy cieszył się z gola. W 80. minucie spotkania na listę strzelców wpisał się Wojciech Pilawa, który wykorzystał błąd bramkarza miejscowych.

W 83. minucie do wyrównania doprowadził Damian Wolański, który strzelił z bliska finalizując wrzutkę Karola Kłosa.

RZEMIEŚLNIK PILZNO- LKS SKOŁOSZÓW 1-1 (0-0)

0:1 Pilawa (80)
1:1 Wolański (83)

Rzemieślnik Pilzno: Wilczyński - Pydych, Remut, Tragarz, Camara (62. Mędrek) - Kłos, Leśniowski (82. Nalepka), Bańdur, Florian - Szlachetka, Wolański.

LKS Skołoszów: D. Buczkowski - Franków  (72.Przytuła), J. Kolanek, Mazurkiewicz, K. Kolanek - Świder, Lisańczuk, K. Buczkowski (46. Gorczyca), M. Buczkowski - Pilawa (80. Bruk), Tyrawski.

Sędziował: Rafał Sawicki (Tarnobrzeg). Żółte kartki: Remut, Kłos - Pilawa. Widzów: 100.