2015-08-30 15:26:53

LKS Pisarowce pokonał Rzemieślnika Pilzno 2-1

LKS Pisarowce (granatowo-czerwone stroje) wygrali z Rzemieślnikiem Pilzno 2-1 (fot. Bogusław Szczurek / archiwum)
W spotkaniu 4 ligi podkarpackiej LKS Pisarowce wygrał na własnym stadionie z Rzemieślnikiem Pilzno 2-1.

Wszystkie bramki kibice zobaczyli w pierwszej połowie meczu. Wynik otworzył w 6. minucie Fabian Pańko, a niedług później na 2-0 dla gospodarzy podwyższył Karol Adamiak.

Zwycięstwo LKS-u Pisarowce mogło być wyższe, ale w 21. minucie Jakub Frączek zmarnował rzut karny. Zaledwie dwie minuty później skapitulował golkiper gospodarzy, a gola zdobył Michał Szlachetka.

Po zdobyciu kontaktowej bramki odżyły nadzieje w składzie Rzemieślnika Pilzno, ale niestety były to tylko płonne nadzieje. Sympatycy gości nie ukrywali po meczu, że był to najgorszy występ ich piłkarzy w obecnym sezonie 4 ligi podkarpackiej.

LKS PISAROWCE – RZEMIEŚLNIK PILZNO 2-1 (2-1)