2015-06-03 20:17:05

Strumyk Malawa rozbił Kolbuszowiankę i wydostał się ze strefy spadkowej

Strumyk Malawa (białe stroje) wygrał z Kolbuszowianką 5-0 i wciąż jest w grze o utrzymanie (fot. Bogusław Szczurek)
Piłkarze Strumyka Malawa wygrali z Kolbuszowianką Kolbuszowa 5-0 w meczu 28. kolejki i wydostali się ze strefy spadkowej 4 ligi podkarpackiej.

Gospodarze wyszli na prowadzenie już w 3. minucie spotkania po trafieniu Piotra Gacy.

Po kolejnych kilku minutach było już 2-0, a na listę strzelców wpisał się Paweł Kmuk egzekwując rzut karny. Strumyk Malawa zresztą w tym meczu miał aż trzy jedenastki - wszystkie trzy na gole zamienił Kmuk.

Bramkę dla miejscowych zdobył również grający trener Maciej Rusin, a Strumyk Malawa zwyciężyli ostatecznie 5-0 i awansował na 12. miejsce w tabeli opuszczając strefę spadkową.

Przynajmniej do jutra, bo właśnie jutro zostaną rozegrane pozostałe mecze 28. kolejki 4 ligi podkarpackiej.

STRUMYK MALAWA - KOLBUSZOWIANKA KOLBUSZOWA 5-0 (4-0)