2015-05-31 22:22:36

Stal Nowa Dęba pokonała Strumyka Malawa i jest bliżej utrzymania

Stal Nowa Dęba (niebiesko-białe stroje) pokonała graczy Strumyka Malawa (fot. Mieczysław Turczyn)
Piłkarze Stali Nowa Dęba wygrali 3-1 ze Strumykiem Malawa i przybliżyli się do utrzymania w 4 lidze podkarpackiej.

Gospodarze wyszli na prowadzenie już w 12. minucie spotkania po tym jak na listę strzelców wpisał się Wojciech Dudek.

Gracze Strumyka Malawa odpowiedzieli trafieniem Mateusza Rzucidło, ale jeszcze przed przerwą drugiego gola dla Stali Nowa Dęba zdobył Szymon Serafin (z rzutu karnego).

W ostatniej minucie spotkania do siatki ponownie trafił Szymon Serafin ustalając wynik spotkania na 3-1 dla Stali.

STAL NOWA DĘBA - STRUMYK MALAWA 3-1 (2-1)

1-0 Dudek (12)
1-1 Rzucidło (33)
2-1 Sz. Serafin (45-karny)
3-1 Sz. Serafin (90)

Stal Nowa Dęba: Kotrych - Dektiarenko, Milanowski, Rachwał, Bartkiewicz (46. Kwaśnik) Sz. Serafin, Rożnowski (90. Polek), K. Serafin, Urbaniak (80. Panek), Wilk, Dudek

Strumyk Malawa: Albrycht - Kojder, Kmuk, Rzucidło, Kędzior - Smyrski (90. M. Gaweł), Frankiewicz, Szyszka, Rusin, Bukała, Kozicki

Sędziował: Maciej Łamasz (Jarosław). Żółte kartki: Dudek, - Kojder, Rusin, Szyszka, Bukała