2015-06-07 21:46:38

Fenomenalny Damian Wolański! Znów strzelił 4 gole i będzie królem strzelców

Wisłok Wiśniowa znwów wygrał, a bohaterem meczu był po raz kolejny Damian Wolański - strzelec czterech bramek.
Wisłok Wiśniowa wygrał 5-1 w Kolbuszowej. Kolejne świetne spotkanie rozegrał Damian Wolański, który znów zdobył 4 gole i idzie na króla strzelców 4 ligi podkarpackiej.

28-letni Damian Wolański w ciągu ostatnich czterech dni zdobył 8 goli. Cztery strzelił Stali Nowa Dęba w czwartek, a kolejne cztery dziś Kolbuszowiance.

Łącznie na koncie w tym sezonie ma ich już 25 i wszystko wskazuje na to, że zostanie królem strzelców.

W Kolbuszowej pierwszego gola zdobył już w 10. minucie spotkania. Chwilę później podwyższył Waldemar Złotek, a Damian Wolański swoją drugą bramkę strzelił tuż przed przerwą.

Po zmianie stron honorowego gola dla Kolbuszowianki zdobył Łukasz Korab, a kolejne dwa trafienia dla Wisłoka Wiśniowa dorzucił Wolański.

Benaminek z Wiśniowej awansował na 4. pozycję w tabeli. Sezon zakończy pojedynkiem u siebie ze Strumykiem Malawa.

KOLBUSZOWIANKA KOLBUSZOWA - WISŁOK WIŚNIOWA 1-5 (0-3)

0-1 Wolański (10)
0-2 Złotek (15)
0-3 Wolański (43)
0-4 Wolański (61)
1-4 Korab (71-karny)
1-5 Wolański (90)

Kolbuszowianka Kolbuszowa: Kozioł - Stagraczyński, Skowron, Maca, Lorenc (76. Mokrzycki), Dziedzic, O. Fryc, Szela (69. Dudek), Czyźewski, Dziekan, Korab

Wisłok Wiśniowa: Pociask (90. Dziok) - Kozubek (46. Iwanowski), Kuta, ernacki, G. Długosz (65. Tomaszewski), Borowczyk, Baran (73. Sadak), Fryś (69. M. Długosz), Zimny, Złotek, Wolański