2015-05-23 16:45:43

Kolbuszowianka lepsza od Stali Nowa Dęba w derbach

Kolbuszowianka (czarne stroje) pokonała Stal Nowa Dęba 2-1 (fot. Mieczysław Turczyn)
Piłkarze Kolbuszowianki Kolbuszowa wygrali 2-1 ze Stalą Nowa Dęba w meczu derbowym.

Do przerwy prowadzili goście, którzy do siatki trafili jako pierwsi. Bramkę dla Stali Nowa Dęba strzelił w 39. minucie spotkania Szymon Serafin.

Po zmianie stron na listę strzelców wpisywali się już tylko miejscowi. Wyrównującą bramkę dla Kolbuszowianki zdobył Konrad Szela, a 20 minut później zwycięskiego gola strzelił Łukasz Korab.

KOLBUSZOWIANKA KOLBUSZOWA - STAL NOWA DĘBA 2-1 (0-1)

0-1 Sz. Serafin (39)
1-1 Szela (61)
2-1 Korab (70)

Kolbuszowianka Kolbuszowa: Kozioł - Czyżewski, Stargaczyński, Skowron, Franczyk, Szela (88. K. Dudek), Mokrzycki (70. Lorenc), Fryc, Maca, Dziedzic 6, Korab (85. Dziekan)

Stal Nowa Dęba: Kalandyk - Diektiarenko, Rachwał, W. Dudek, Barkiewicz (72. Kwaśnik), Rożnowski, Sz. Serafin, K. Serafin, Urbaniak, Rębisz (56. Wilk), Polek (56. Panek)

Sędziował: Kamil Dobosz (Brzozów). Żółte kartki: Franczyk, Mokrzycki, Lorenc, Szela