2015-06-01 08:40:16

Przełom Besko rozbił Kolbuszowiankę. Hat-trick Radosława Macnara

Piłkarze Przełomu Besko rozbili Kolbuszowiankę na jej boisku (fot. Bogusław Szczurek)
Przełom Besko wygrał z Kolbuszowianką Kolbuszowa 4-1 w wyjazdowym meczu 27. kolejki 4 ligi podkarpackiej.

W pierwszej połowie meczu goście strzelili dwa gole. W 10. minucie do bramki Kolbuszowianki Kolbuszowa trafił Radosław Macnar. Piętnaście minut później podwyższył Konrad Kijowski.

Po zmianie stron Przełom Besko zdobył swoją trzecią bramkę - w 55. minucie znów trafił Radosław Macnar. Rozluźnienie w szeregach przyjezdnych wykorzystał Łukasz Korab, który strzelił honorowego gola dla Kolbuszowianki.

Wynik spotkania w 68. minucie ustalił Radosław Macnar, który skompletował tym samym hat-tricka.

KOLBUSZOWIANKA KOLBUSZOWA - PRZEŁOM BESKO 1-4 (0-2)

0-1 Macnar (10)
0-2 Kijowski (35)
0-3 Macnar (55)
1-3 Korab (57)
1-4 Macnar (68)

Kolbuszowianka Kolbuszowa: Kozioł (70. Czachor) - Stagraczyński, Franczyk, Skowron, Czyżewski (56. Lorenc), Dziedzic, Fryc, Maca, Szela (75. Mokrzycki), Dziekan, Korab

Przełom Besko: Szpiech - Łącki, Kuzianik, Nalegach, Kapłon, Fydryk, Pasternak, Oleniacz, Kijowski (79. Szybka), Zajączkowski (86. Libowicz), Macnar