2015-05-20 20:55:40

Stal Mielec - Stal Stalowa Wola 0-2. Derby Podkarpacia dla "Stalówki"

Stal Stalowa Wola wygrała 2-0 w derbach Podkarpacia ze Stalą Mielec. Spotkanie zostało rozegrane w Mielcu.

Piłkarze "Stalówki" wyszli na prowadzenie w 10. minucie spotkania. Głową na bramkę mielczan uderzał Tomasz Płonka, a jego uderzenie dobił Łukasz Sekulski.

Gola na 2-0 w 65. minucie meczu zdobył już sam Tomasz Płonka, który z bliska pokonała Tomasza Liberę.

STAL MIELEC - STAL STALOWA WOLA 0-2 (0-1)

0-1 Sekulski (10)
0-2 Płonka (65)

Stal Mielec: Libera - Sulewski, Duda, Kościelny, Getinger, Domański (46. Bożek), Załucki (54. Jankowski), Głaz (67. Korzępa), Nowak, Cholewiak, Łętocha

Stal Stalowa Wola: Wietecha - Bartkiewicz (46. Kantor), Czarny, Bogacz, Kowalski, Mikołajczak, Stelmach, Giel, Płonka (85. Łanucha), Jakubowski, Sekulski (90. Mistrzyk)

Sędziował: Jacek Lis (Katowice). Żółte kartki: Jankowski, Bożek, Sulewski, Załucki - Czarny, Kowalski, Płonka