2015-05-20 23:13:12

Siarka Tarnobrzeg przegrała w Brzesku

Piłkarze Siarki Tarnobrzeg (żółto-czarne stroje) z Brzesko wrócili bez punktów.
Siarka Tarnobrzeg przegrała w wyjazdowym meczu z Okocimskim Brzesko 0-2.

W 26. minucie spotkania kontuzji doznał bramkarz gości Daniel Szczepankiewicz, który został odwieziony do szpitala. Jego miejsce zajął Artur Melon.

Pierwszy gol w tym spotkaniu padł dopiero po przerwie. Prowadzenie Okocimskiemu Brzesko dał Michał Guja.

Chwilę później drugą żółtą kartkę zobaczył Konrad Stępień i Siarka Tarnobrzeg musiała kończyć to spotkanie w osłabieniu.

Wynik spotkania na 2-0 dla Okocimskiego Brzesko ustalił w 82. minucie Ukrainiec Jurij Hłuszko.

OKOCIMSKI BRZESKO - SIARKA TARNOBRZEG 2-0 (0-0)

1-0 Guja (62)
2-0 Hłuszko (82)

Okocimski Brzesko: Błąkała - Wawryka, Jacek, Garzeł, Kasprzyk, Pyciak (89. Baran), Lewiński, Wojcieszyński, Bryła (19. Guja, 80. Dziadzio), Sani (63. Białkowski), Hłuszko

Siarka Tarnobrzeg: Szczepankiewicz (26. Melon) - Oziębała (66. Głaz), Kukiełka, Nadolski, Hodowany, Stefanik, Frankiewicz (30. Tunkiewicz), Stępień, Parobczyk (53. Chwastek), Więcek, Truszkowski

Sędziował: Mirosław Górecki (Katowice). Żółte kartki: Wojcieszyński, Guja - Oziębała, Tunkiewicz, Stępień, Nadolski, Truszkowski, Stefanik. Czerwona kartka: Stępień (68, druga żółta)