2015-05-31 17:56:30

Niesamowity mecz "Stalówki" w Brzesku. Hat-trick Sekulskiego i remis 3-3

Stal Stalowa Wola zremisowała 3-3 w wyjazdowym meczu z Okocimskim Brzesko. Hat-tricka zdobył Łukasz Sekulski.

Już w 4. minucie spotkania do siatki trafił Jurij Hłuszko i piłkarze Okocimskiego Brzesko prowadzili 1-0.

Kiedy ten sam zawodnik podwyższył na 2-0 kilkanaście minut później wydawało się, że "Stalówka" nie wywiezie z Małopolski korzystnego wyniku. Do przerwy gospodarze prowadzili 2-0.

W szatni Stali Stalowa Wola musiało być bardzo ostro, bo zaraz po zmianie stron goście wzięli się za odrabianie strat. I odrobili je z nawiązką w zaledwie 9 minut!

Wszystkie trzy gole zdobył najlepszy strzelec ligi Łukasz Sekulski - dwukrotnie z rzutów karnych (w 50. i 59. minucie) i raz z gry (w 54. min).
Niestety ostatnie słowo należało do graczy Okocimskiego Brzesko. W 80. minucie meczu bezpośrednio z rzutu wolnego do siatki trafił Taras Yaworskyy i spotkanie zakończyło się remisem 3-3.

Dzięki korzystnym rezutatom w bezpośrednich spotkaniach z drużynami z czołówki "Stalówka" zajmuje czwarte miejsce premiowane awansem do barażów o grę w I lidze.

Jeżeli za tydzień podopieczni Jaromira Wieprzęcia pokonają Błękitnych Stargard Szczeciński to w barażu o awans do I ligi zagrają z GKS-em Tychy lub Pogonią Siedlce.

OKOCIMSKI BRZESKO - STAL STALOWA WOLA 3-3 (2-0)

1-0 Hłuszko (4)
2-0 Hłuszko (22)
2-1 Sekulski (50-karny)
2-2 Sekulski (54)
2-3 Sekulski (59-karny)
3-3 Yaworskyy (80)

Okocimski Brzesko: Błąkała (85. Kozioł) - Wawryka, Jacek (9. Ryś), Garzeł, Kasprzyk - Pyciak, Lewiński, Wojcieszyński, Yavorskyy, Abubakar (85. Ślęczka) - Hłuszko

Stal Stalowa Wola: Wietecha - Kantor, Czarny, Bogacz, Kowalski (76. Wrona) - Michałek (46. Mistrzyk), Stelmach, Giel (46. Łanucha), Jakubowski - Płonka, Sekulski

Sędziował: Paweł Malec z Łodzi. Żółte kartki: Wawryka, Ryś, Hłuszko - Kantor, Bogacz, Łanucha, Jakubowski. Czerwona kartka: Ryś (90+2, druga żółta). Widzów: 350