2015-05-10 11:38:19

Wisłok Wiśniowa wygrał ósmy raz z rzędu i jest wiceliderem

Wisłok Wiśniowa pokonał na wyjeździe Pogoń Leżajsk 2-0 i wskoczył na pozycję wicelidera 4 ligi podkarpackiej.

Kibice którzy przyszli na stadion w Leżajsku, zobaczyli w sumie dwa gole. Oba strzelili zawodnicy Wisłoka Wiśniowa.

Jako pierwszy na listę strzelców, w 60. minucie spotkania, wpisał się Bartosz Zajchowski. Drugą bramkę zdobył dwadzieścia minut później napastnik Waldemar Złotek

Wisłok wygrał już ósmy mecz z rzędu w 4 lidze podkarpackiej.

POGOŃ LEŻAJSK - WISŁOK WIŚNIOWA 0-2 (0-0)

0-1 Zajchowski (60)
0-2 Złotek (80)

Pogoń Leżajsk: Pietrycha - Bukowski, Bubiłek, Maciorowski, Kusy, Czarniecki (69. Staroń), Lebioda, Dąbek, Karwacki, Gilar, Leja

Wisłok Wiśniowa: Pociask - Kozubek, G. Kuta, Cyran, G. Długosz, Bernacki, Sajdak, Borowczyk, Zajchowski, J. Baran - Wolański oraz Złotek, Tomaszewski, M. Długosz, Czech

Sędziował: Paweł Charchut (Rzeszów). Widzów: 100.