2015-05-04 12:29:46

Wisłok Wiśniowa wiosną wygrywa wszystko. LKS Skołoszów pokonany 3-0

Gracze Wisłoka Wiśniowa wiosną zdobyli już 21 punktów (fot. Jakub Dziok)
Piłkarze Wisłoka Wiśniowa są w rundzie wiosennej bezbłędni. W niedzielę pokonali LKS Skołoszów odnosząc siódme zwycięstwo z rzędu.

Pierwszy gol dla Wisłoka Wiśniowa padł w 59. minucie, a jego autorem był Patryk Sajdak.

W 70. minucie podwyższył Damian Wolański, a wynik spotkania na 3-0 ustalił w końcówce Waldemar Złotek.

Beniaminek z Wiśniowej kontynuuje tym samym serię 7 kolejnych zwycięstw - Wisłok wygrał wszystkie spotkania w rundzie wiosennej zdobywając w tym czasie 12 goli, a tracąc zaledwie 2.

WISŁOK WIŚNIOWA - LKS SKOŁOSZÓW 3-0 (0-0)

1-0 Sajdak (59)
2-0 Wolański (70)
3-0 Złotek (90)

Wisłok Wiśniowa: Pociask - Kozubek, Iwanowski, Kuta, G. Długosz, Baran (57. Borowczyk), Sajdak, Bernacki (85. Cyran), Fryś (80. M. Długosz), Zajchowski (80. Tomaszewski), Wolański (74. Złotek)

LKS Skołoszów: D. Buczkowski - Olech, Gorczyca, Kolanek, Pacuła, K. Buczkowski, Przytuła, Polianych, Sudoł (82. Muzyczka), Goębioewski, M. Buczkowski

Sędziował: Rafał Krężałek (Krosno). Żółta kartka: Sudoł