2015-05-10 12:12:36

Polonia Przemyśl pokonała Kolbuszowianką 3-0. To kolejny krok w stronę awansu

Mateusz Wanat (z lewej) strzelił jedną z bramek dla Polonii Przemyśl.
W meczu 23. kolejki 4 ligi podkarpackiej Polonia Przemyśl pewnie pokonała Kolbuszowiankę Kolbuszowa 3-0.

Polonia Przemyśl miała zdecydowaną przewagę podczas sobotniego meczu. Częściej była przy piłce, ale bramkę zdobyła dopiero w 44. minucie. Błąd jednego z obrońców wykorzystał Mateusz Wanat, który sprytnym strzałem przelobował Mateusza Kozioła.

W drugiej części spotkania katem Kolbuszowianki Kolbuszowa okazał się rezerwowy snajper "Przemyskiej Barcelonki" Mateusz Świst.

Zawodnik ten wszedł na boisko w 67. minucie i dziesięć minut później podwyższył wynik na 2-0 dla gospodarzy, a za kolejne trzy minuty ustalił wynik spotkania na 3-0 dla Polonii Przemyśl.

POLONIA PRZEMYŚL - KOLBUSZOWIANKA KOLBUSZOWA 3-0 (1-0)

1-0 Wanat (44)
2-0 Świst (77)
3-0 Świst (80)

Polonia Przemyśl: Kuźma - Barszczak, Kuźniar, Załoga, Jaroch - Tabisz - Mikulec (67. Kalawski), Sedlaczek, Wanat, Owczar (77. Kokoć) - Gosa (67. Świst).

Kolbuszowianka Kolbuszowa: Kozioł - Stagraczyński, Franczyk, Skowron, Czyżewski - Mokrzycki, Maca, Fryc (66. Korab), Lorenc, Szela - Dziekan (46. Dudek).