2015-05-17 20:44:26

Polonia Przemyśl rozgromiła Strumyka Malawa

Polonia Przemyśl wygrała w Malawie 4-0. Na zdjęciu z piłką Mateusz Wanat.
Polonia Przemyśl pokonała gładko Strumyka Malawa 4-0 w meczu 4 ligi podkarpackiej i zrobiła kolejny krok w stronę awansu.

Strumyk Malwa w potyczce z Polonią Przemyśl dobrze strzegł swoją bramkę przez prawie całą pierwszą połowę. Gola do szatni strzelił jednak w 42. minucie Mateusz Wanat.

Po zmianie stron przemyska "Barcelonka" utrzymała koncentrację i nadal atakowała. W 69. minucie meczu trafienie zaliczył Bartłomiej Jaroch. Zaledwie cztery minuty później na 3-0 dla gości podwyższył grający trener Polonii Paweł Załoga.

Piłkarzy z Malawy dobił jeszcze Łukasz Tabisz. Zdobył on czwartego gola dla przemyślan w 83. minucie spotkania.

STRUMYK MALAWA - POLONIA PRZEMYŚL 0-4  (0-1)

0-1 Wanat (42)
0-2 Jaroch (69)
0-3 Załoga (73)
0-4 Tabisz( 83)