2015-04-15 23:54:49

Izolator Boguchwała pokonał Orła Przeworsk 3-1

Jacek Tyburczy (z prawej) strzelił dziś jedną z bramek dla Izolatora (fot. zksizolator.eu)
Orzeł Przeworsk musiał uznać wyższość Izolatora Boguchwała w meczu 3 ligi lubelsko-podkarpackiej. Goście zwyciężyli 3-1.

Bramki w pojedynku Orła Przeworsk z Izolatorem Boguchwała padały tylko w drugiej części meczu.

Pierwsza po rzucie karnym podyktowanym za faul na Jacku Tyburczym, którego świetnym podaniem obsłużył Łukasz Wójcik. Dodatkowo faulujący - golkiper - musiał opuścić boisko z powodu czerwonej kartki. Jedenastkę na bramkę w 54. minucie zamienił Bartosz Karwat.

Bartosz Karwat odegrał kluczową rolę także przy drugiej bramce asystując w 61. minucie Jackowi Tyburczemu.

Gospodarze pomimo gry w osłabieniu zdobyli jeszcze kontaktową bramkę. Trafienie zaliczył Paweł Piątek.

Wynik został jednak ustalony w 74. minucie przez Zbigniewa Dąbka, który zdobył swojego pierwszego w oficjalnym meczu w barwach "Izolacji" gola. Asystował z rzutu rożnego Jaromir Skiba.

ORZEŁ PRZEWORSK - IZOLATOR BOGUCHWAŁA 1-3 (0-0)

0-1 Karwat (54)
0-2 Tyburczy (61)
1-2 Piątek (71)
1-3 Dąbek (74)

Izolator Boguchwała: Pawlus - Dziedzic, Dąbek, Adrian Burak, Kardyś - Karwat (Bereś), Arkadiusz Burak (Świder), Skiba, Szymański (Domin) - Łukasz Wójcik, Tyburczy (Rzeźnik).

Orzeł Przeworsk: Furtak - Jarosz, Walat, Khorolskyi, Suslov (81. Guzior) - Broda (53. Konieczny), Piątek, Skała, Buczek, Kołodziej (80. Czyrny) - Yatsenkiv (81. Buszta).

Sędziował: Michał Ziemba (Rzeszów). Żółte kartki: Arkadiusz Burak, Adrian Burak.Czerwona kartka: Daniel Furtak.