2015-04-12 13:57:05

Izolator Boguchwała rozgromił Podlasie. Cztery gole i dwie czerwone kartki

Izolator Boguchwała wygrał z Podlasiem 4-0 (fot. zksizolator.eu)
Piłkarze Izolatora Boguchwała wygrali 4-0 z Podlasiem Biała Podlaska w meczu 24. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej. Obydwie drużyny kończyło to spotkanie w dziesiątkę.

Podopieczni Przemysława Matuły rozpoczęli to spotkanie wręcz idealnie. Już w 2. minucie do siatki rywali trafił Bartosz Karwat i gospodarze prowadzili 1-0.

Kilka minut później było jeszcze lepiej. W polu karnym Podlasia faulował Łukasz Mirończuk za co dostał czerwony kartonik, a chwilę później "jedenastkę" na drugiego gola zamienił Bartosz Karwat.

Jeszcze przed przerwą siły się wyrównały, bo drugą żółtą kartę zobaczył Arkadiusz Wójcik i w konsekwencji musiał opuścić boisko.

Kolejne gole dla Izolatora Boguchwała padły łupem Krzysztofa Szymańskiego, który wpisał się na listę strzelców dwukrotnie w końcówce spotkania.

IZOLATOR BOGUCHWAŁA - PODLASIE BIAŁA PODLASKA 4-0 (2-0)

1-0 Karwat (2)
2-0 Karwat (8-karny)
3-0 Szymański (83)
4-0 Szymański (90)

Izolator Boguchwała: Pawlus - Kardyś, Dąbek, Brogowski, Dziedzic, Bereś (68. K. Szymański), A. Wójcik, Arkadiusz Burak, Sitek (52. Ł. Wójcik), Karwat (52. Skiba), Tyburczy (66. Domin)

Podlasie Biała Podlaska: Konicki - Adamiuk, Konaszewski, Mirończuk, Łukanowski, Wiraszka, Łakomy (65. Kuchynski), Sawtyruk, Sułek (65. Jesionek), Kocoł, Hołownia (46. Bołtowicz)

Sędziował: Artur Szelc (Krosno). Żółte kartki: Kardyś, A. Wójcik, Karwat, Bereś. Czerwone kartki: A. Wójcik (38, druga żólta) - Mirończuk (6, faul w polu karnym)