2015-04-11 21:02:53

Piotr Boratyn uratował Wólczankę przed porażką z Orłem Przeworsk

Wólczana (biało-czerwone stroje) uratowała punkt w starciu z Orłem Przeworsk.
W derbowym meczu w 3 lidze lubelski-podkarpackiej, Wólczanka Wólka Pełkińska zremisowała u siebie z Orłem Przeworsk 1-1.

Orzeł Przeworsk był bliski odniesienia drugiego zwycięstwa w tym roku. W meczu przeciwko Wólczance Wólka Pełkińska, Ihor Yatsenkiv dał gościom prowadzenie w 58. minucie spotkania.

Do remisu doprowadził w 72. minucie były długoletni zawodnik i strzelec nie jednej bramki dla Orła, Piotr Boratyn

Dla przeworszczan to trzeci remis z rzędu w rundzie wiosennej 3 ligi lubelsko-podkarpackiej. Orzeł dzielnie broni się przed spadkiem.

WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA - ORZEŁ PRZEWORSK 1-1 (0-0)

0-1 Yatsenkiv (58)
1-1 Boratyn (72)

Wólczanka Wólka Pełkińska: Mikus - Flak (38. Bober), Gaweł (54. Boratyn), Misiło, A. Poprawa, Kocur, Gwóźdź, Padiasek, B. Poprawa, Lech, Pietluch.

Orzeł Przeworsk: Furtak - Broda (90+1 Ząbkiewicz), Skała, Khorolskyi, Jarosz, Yatsenkiv, Suslov, Kołodziej, Guzior, Buczek, Piątek (80. Czyrny).

Sędziował: Radosław Wąsik (Lublin).  Żółte kartki: B. Poprawa - Jarosz, Khorolskyi.