2015-04-26 15:46:33

Pogoń Leżajsk pokonała Kolbuszowiankę 2-1

Pogoń Leżajsk (na czerwono) wygrała z Kolbuszowianką 2-1 (fot. Tomasz Ciombor)
W meczu 21. kolejki 4 ligi podkarpackiej Pogoń Leżajsk odniosła ważne zwycięstwo pokonując na własnym stadionie Kolbuszowiankę Kolbuszowa 2-1.

Pierwszy gol w tym spotkaniu padł dopiero w 65. minucie. Na prowadzenie wyszli gracze Kolbuszowianki, autorem bramki był Dawid Dziekan.

Piłkarze Pogoni Leżajsk wyrwónali w 77. minucie po uderzeniu Roberta Leji, a chwilę później gola na wagę zwycięstwa zdobył Tomasz Maruszak.

Pogoń okupiła zwycięstwo dwoma kontuzjami - Krzysztofa Myćki oraz Wojciecha Fabianowskiego

POGOŃ LEŻAJSK - KOLBUSZOWIANKA KOLBUSZOWA 2-1 (0-0)

0-1 Dziekan (65)
1-1 Leja (77)
2-1 Maruszak (83)

Pogoń Leżajsk: Kurosz - Bukowski, Maciorowski, Myćka (10. Maruszak), Kusy, Czarniecki, Lebioda, Dąbek, Karwacki, Leja, Fabianowski (43' Kasprzak).

Sędziował: Łukasz Szpala (Dębica). Żółte kartki: Maciorowski, Kusy. Widzów: 100.