2015-04-11 21:28:08

Resovia wygrała z Orlętami Radzyń. Dla Piotra Robótki [WIDEO, BRAMKI]

W takich koszulkach piłkarze Resovii wyszli dziś na boisko przeciwko Orlętom Radzyń Podlaski. Zwycięstwo dedykowali tragicznie zmarłemu koledze, Piotrowi Robótce (fot. facebook.com/cwksresoviapl)
Resovia pokonała Orlęta Radzyń Podlaski 3-0 przed własną publicznością. Dwie bramki zdobył młodzieżowiec Patryk Róg. Zwycięstwo rzeszowian dedykowane było zmarłemu tragicznie Piotrkowi Robótce.

Resovia Rzeszów zdobyła cenne trzy punkty. Orlęta Radzyń Podlaski są w tabeli 3 ligi lubelsko-podkarpackiej tuż za "Pasiakami" i zajmują 4. miejsce.

Strzelanie w Rzeszowie rozpoczął już w 8. minucie Patryk Róg. Ten sam piłkarz podwyższył rezultat przed końcem pierwszej połowy meczu. Orlęta dobił w 89. minucie Sebastian Dziedzic

Rzeszowian dedykowali sobotnie zwycięstwo zmarłemu tragicznie Piotrkowi Robótce. Specjalnie na to spotkanie piłkarze Resovii wyszli na boisko w koszulkach ze zdjęciem zawodnika.

W następnej kolejce Resovia stanie przed szansą zgarnięcia kolejnej pełnej puli punktów. Czeka ją wyjazdowy mecz z ostatnią w tabeli Wisłoką Dębica.

RESOVIA RZESZÓW - ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI 3-0 (2-0)

1-0  Róg (8)
2-0  Róg (40)
3-0 Dziedzic (89)

Resovia Rzeszów: Pietryka - Wilk, Baran, Makowski , Szkolnik - Adamski, Domoń, Kaliniec  (77. Sękowski), Fedan (63. Dziedzic), Ciećko (87. Rop) - Róg (73. Bienisz).

Orlęta Radzyń Podlaski: Stężała - Zarzecki, Leszkiewicz, Jakubiec, Szymala - Zmorzyński, Tymosiuk, Borysiuk, Kot (56. Powałek) - Melnychuk (76. Kula) Ryczek.

Sędziował: Grzegorz Pożarowszczyk (Lublin), Żółte kartki: Róg. Widzów: 500 (w tym gości 40).

Resovia - Orlęta Radzyń Podlaski 3-0 [WIDEO, SKRÓT MECZU]