2015-05-06 20:11:15

Wólczanka Wólka Pełkińska przegrała z Lublinianką awansem

Wólczanka Wólka Pełkińska (czarne stroje) wróciła z Lublinianki bez punktów (fot. Mieczysław Turczyn)
Piłkarze Wółczanki Wólka Pełkińska przegrali dziś z Lublinianką Lublin w rozegranym awansem meczu 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Pierwszego gola dla miejscowych zdobył w 30. minucie Bartosz Tomczuk. Gracze Lublinianki do przerwy prowadzili 1-0.

Druga bramka dla miejscowych padła 10 minut po zmianie stron, a jej autorem był Dawid Skoczylas.

- Wólczanka nie była w stanie poważnie zagrozić bramce Mateusza Zawiślaka, a najlepszy snajper ligi Krzysztof Pietluch był niewidoczny, niczym Bronisław Komorowski na wczorajszej debacie prezydenckiej. Z tą jednak różnicą, że Pietluch fizycznie był na boisku - skomentował serwis internetowy lublinianka.net.

LUBLINIANKA LUBLIN - WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA 2-0 (1-0)

1-0 Tomczuk (30)
2-0 Skoczylas (55)

Lublinianka Lublin: Zawiślak – Mazurek, Rafał Kursa, Radosław Kursa, Wiśniewski – Wołos, Sobiech (90+3. Gawrylak), Czułowski, Skoczylas (67. Zabielski) – Tomczuk (84. Rovbel), Witkowski (76. Gąsior). Trener: Marek Sadowsk

Wólczanka Wólka Pełkińska: Mikus – Szczepański (66. Wójcik), Gaweł, Misiło, A. Poprawa – Padiasek, Bober (62. Boratyn), Gwóźdź, B. Poprawa (57. Kitor) – Lech (81. Bednarz) – Pietluch.

Sędziował: Tomasz Jagieła (Krosno). Żółte kartki: Skoczylas, Sobiech – Lech, Misiło. Widzów: 100