2015-03-29 16:45:30

Izolator Boguchwała wygrał ze Stalą Kraśnik. Szybki gol Krzysztofa Domina

Krzysztof Domin strzelił zwycięskiego gola i miał powody do radości (fot. zksizolator.eu)
Bramka Krzysztofa Domina strzelona już w 5. minucie przesądziła o zwycięstwie Izolatora Boguchwała ze Stalą Krasnik.

Piłkarze Izolatora Boguchwała bardzo szybko trafili do siatki i grało im się łatwiej. Mocno jednak brakowało im skuteczności, bo mogli w tym spotkaniu zwyciężyć dużo wyżej.

- Biało-zieloni pokonali rywala tylko 1-0, chociaż gdybyśmy wykorzystali połowę z okazji powinniśmy wygrywać 3-0. Nieskuteczność to najlepsze słowo, które idealnie podsumowuje spotkanie - czytamy na oficjalnej stronie internetowej "Izolacji".

Bohaterem spotkania został Krzysztof Domin, który w trudnej sytuacji uderzył z ostrego kąta dając zwycięstwo Izolatorowi.

IZOLATOR BOGUCHWAŁA - STAL KRAŚNIK 1-0 (1-0)

1-0 Domin (5)

Izolator Boguchwała: Pawlus - Kardyś, Dąbek, Adrian Burak, Dziedzic (75. Brogowski) - Domin, Skiba (65. Cupryś), Arkadiusz Burak, Sitek (85. Wójcik) - Karwat, Szymański (58. Rzeźnik)

Stal Kraśnik: Kędzierdski - Kalisz, Pietroń, Matysiak, Leziak (46. Olenyuk), Shpikula, A. Chamera (60. K. Chamera), Wojtaszek (53. Drozd), Szewc, Bolkit, Hudzik (65. Dynya)

Sędziował: Grzegorz Pożarowszczyk (Lublin). Żółte kartki: Rzeźnik - Wojtaszek, Konrad Chamera, Drozd, Olenyuk. Widzów: 150