2014-11-09 18:43:18

Sześć goli w Krasnem. Crasnovia - Sokół Nisko 3-3

Pojedynek Crasnovii Krasne z Sokołem Nisko zakończył się wynikiem 3-3.

Gospodarze szybko wyszli na dwubramkowe prowadzenie po golach Sławomira Rozborskiego i nic nie wskazywało na to, że nie uda im się wygrać tego spotkania.

Chwilę po przerwie jednak na listę strzelców wpisał się Damian Juda, a za kolejnych kilka minut do wyrównania doprowadził Sebastian Kocój.

Sokół Nisko wcale nie zrezygnował z ataków. W 71. minucie do siatki trafił Grzegorz Woźniak i goście prowadzili w Krasnem 3-2.

Crasnovia zdołała jeszcze odpowiedzieć - w 82. minucie do wyrównania doprowadził Adrian Szczepański i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-3.

Goście mogą sobie jednak pluć w brodę, bo po słabym początku mogli to spotkanie nawet wygrać. W ostatniej minucie wyborną okazję zmarnował Juda, który spudłował będąc sam na sam.

CRASNOVIA KRASNE - SOKÓŁ NISKO 3-3 (2-0)

1-0 Rozborski (7)
2-0 Rozborski (12)