2014-10-26 19:35:10

Damian Juda zatrzymał Polonię Przemyśl

Dwa gole Damiana Judy dały Sokołowi Nisko remis na boisku Polonii Przemyśl. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-2.

Goście, dość niespodziewanie, wyszli na prowadzenie już w 13. minucie spotkania. Właśnie wtedy po raz pierwszy na listę strzelców wpisał się Damian Juda. Kilka minut później wyrównał Paweł Sedlaczek i do przerwy było 1-1.

W 61. minucie gola dla Polonii Przemyśl zdobył Damian Barszczak i wydawało się, że gospodarze panują nad sytuacją. Na pięć minut przed końcem znów jednak przypomniał o sobie Juda dając Sokołowi Nisko upragniony remis.

Przemyślanie natomiast zanotowali już drugie potknięcie z rzędu i na dobre stracili pozycję lidera. Do prowadzącego Rzemieślnika Pilzno Polonia ma już cztery "oczka" straty.

POLONIA PRZEMYŚL - SOKÓŁ NISKO 2-2 (1-1)